Wpis z mikrobloga

@butterfly: hehe mysle ze juz uzależniłaś się od tego, by dokopywać tym gościom, jak te 10/10 co to myślą że im wszystko wolno, wszystko sie należy i są cudem tego świata. utrwalasz schemat i co ci to daje? nic. sama sie pogrążasz, choc moze to jakies dowartościowanie że ich odrzucasz? jakby jakis fajny sie pojawił to bys cicho siedziała jak trusia, a tutaj mozesz pokazać jaka to zołza jesteś. na
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: i mam być kolejną zołzą, która olewa wszystkich? I księżniczkować, że żaden mi się nie spodoba? Nie czuję takiej potrzeby.
Odrzucam? Niektórzy się dyskwalifikują durnymi odzywkami/tekstami/wymaganiami. A na żywo? Twierdzą, że jestem gadułą. Jedyną radą jaką możesz mi udzielić to zostawić w cholerę ten portal, bo to jedyne od czego się uzależniłam. Siedzenia tam, pomimo patologii jaka tam występuje. Nie czuję się dzięki temu dowartościowana, raczej zdołowana poziomem.
  • Odpowiedz
@butterfly: szokujące odkrycie - nie ma wartościowych ludzi na gównoaplikacach! O ja, napisz teraz doktorat o tym! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, mi jako normalnemu człowiekowi nie przeszłoby przez myśl rejestrowanie się na takim czymś. Po tym co słyszałem wnioskuję że to aplikacje dla ludzi szukających ruchańska albo trollujących wszystkich dookoła. To jak przebijanie się przez muł w poszukiwaniu skarbu, który nie wiadomo czy w
  • Odpowiedz