Wpis z mikrobloga

@butterfly: ok, to jesteśmy umowieni. Wymienmy się numerami przez priv, gdyby któreś z nas miało się spoznic albo nie moglibyśmy się znaleźć. Do zobaczenia ;-)
  • Odpowiedz
@butterfly: sama tam siedzisz, więc jesteś na tym samym poziomie. czemu czujesz sie lepsza od patologii? jakbys nie była to byś tam nie siedziała i tam nie szukała, a tak łudzisz się. jak to księzniczką, bo odrzuca? codziennie mijamy miliony ludzi których odrzucamy i musimy to zrobić. wcale nie dodaje Ci to nic do inteligencji ani wartości, że iluzorycznie dajesz wszystkim szanse, bo nie dajesz nikomu. po jednym tekście znasz
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: szukam, bo muszę. Jak pisze 10 osób na raz to nie jest się w stanie ze wszystkimi porozmawiać dogłębnie. Nie mam całego dnia na siedzenie na portalu. Rozmawiałeś ze mną na privie, sam masz tam konto...
  • Odpowiedz
@butterfly: Szczerze mówiąc to budują moje ego Twoje wpisy tutaj xD Sam z ciekwości założyłem (znowu xD) konto i pobieżnym olaniu imprezowych niuń i lasek co malują się u pana Gaussa, atencja się zgadza xD

Więc to chyba z Tobą coś nie tak skoro większość takich samców do Ciebie piszę ;)
  • Odpowiedz
@butterfly: mam, ale nie uważam tam ludzi za patologię, nie traktuje z góry. a że trafiam na takie jak Ty, które już mnie znają bo napisałem "siema", a nie "dzieńdybry" i za to odrzucają to sorry :) albo spytam o foty. co w tym złego? co to za obraza? nie odrzucam też kobiet z takich powodów, tylko ciągne rozmowę, PYTAM, jestem zainteresowany, pokazuje to. nie pokazuje z kolei tak jak
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: po pierwsze, nie uważam wszystkich za patologię. Po drugie, nie odrzucam z byle powodu, sama też czasem ciągnę rozmowę, za co mirki mają pretensje. Po trzecie, różnica jest taka, że ja tam nie wyszukuję ludzi do rozmowy, to oni wyszukują mnie. Dlaczego? Bo nie mam czasu na to zwyczajnie, zalana przez tonę wiadomości.
@biczek: nie rozumiem. To nie tak ze mną, że do mnie piszą? Oni podejrzewam
  • Odpowiedz
@butterfly: a gdzie tak ciągniesz rozmowę i w jakim kierunku? bo jak na razie z tego wszystkiego co wrzuciłaś to to nie jest ciągnięcie rozmowy takie życzliwe, tylko po to by komuś pojechać. są też przypadki które odpisują emotkami, tak, aha, ok, dobrze, rozumiem, fajnie i to też ciągnięcie rozmowy wg nich. jak mozesz odpisywać wszystkim tzn ze masz za dużo czasu ;) a ta tona wiadomości to chyba trochę
  • Odpowiedz