Wpis z mikrobloga

@butterfly: bo to widać? Mimo braku zainteresowania rozmowę ciągniesz chyba tylko po to po, żeby wrzucić do galerii przegrywów :) Chyba że tak u Ciebie wygląda zainteresowanie to ok...
  • Odpowiedz
@InfinityM: jakbym nie była zainteresowana, to nie odpowiadała w ogóle. Odmówienie podania po 3 zdaniach namiarów na fb to widzę od razu zbrodnia. Ty też podajesz od razu? Może z nr telefonu? Niektórzy chronią prywatność.
  • Odpowiedz
@butterfly: mój błąd, nie ma całej rozmowy, a po takim wycinku takie wrażenie jest. Chociaż osobiście to nie chciało by mi się pisać z kimś, kto po 3 zdaniach chce namiary na fb czy nr telefonu.
  • Odpowiedz
@butterfly: Szczególnie "to będziesz częściej" brzmi jak wypowiedź księżniczki z przerostem ego. Nawet gdyby dziewczyna była 9/10 i powiedziałaby mi coś takiego to bym ją wyśmiał. Podejrzewam że nie jestem odosobnionym przypadkiem.
  • Odpowiedz
@Nekron: Dokładnie, po pierwsze sama sobie zaprzecza, bo skoro ktoś jest zdesperowany i zakłada konto na takim serwisie to zwyczajnie chce być podrywany i w miarę szybko się umówić (wirtualna dyskoteka). Dziewczyna bawi się czyimś kosztem, wrzuca pewnie zdjęcia 9/10+ i po dwóch zdaniach olewa facetów, bo przecież szuka księcia... #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@Nekron: widać, że nie wiesz o co tak naprawdę chodziło... Nie znasz zachowań takich gości na portalach. Każdego mam dodać na fb z którym rozmawiam? Bez przesady. Po to by mógł mnie później stalkować? Nie jestem idiotką.
@swierczek92: nie szukam księcia, tylko kogoś normalnego.
  • Odpowiedz