Wpis z mikrobloga

@portugalka: Nie rozumiem. Jeżeli chodzi o ten sam kolor (z tego co rozumiem z komentarzy), to może dla niektórych kobiet jest to śmieszne/głupie, bo hurdur nikt nie może mieć tej samej "kreacji" co ja, ale ja mam do tego totalnie neutralne podejście.
@Killjoy: Zgadza się, w zasadzie sam kojarzę przede wszystkim identyczne sukienki i to jest raczej standard . Po wklepaniu "Bridesmaids" w Google wyskoczyły mi jednak obok identycznych sukienek także zdjęcia z jedynie podobnymi sukienkami (jak wyżej), a poza tym Internet podpowiedział, że teraz w USA modne jest zakładanie podobnych, lecz nie identycznych sukienek.

The days of turning your bridal party into a cluster of identical hot-pink, taffeta dresses are over! The
@ukryty_login: W sumie jedno i drugie potrafi wyglądać świetnie. Na zdjęciu ślubnym tej Czeszki bardzo fajnie wyglądają te różne odcienie, każda ma sukienkę we własnym stylu, ale widać, że wszystkie się postarały, żeby zrobić pannie młodej przyjemność, bo przecież w końcu to dla młodej pary jest ten ślub.:)