Wpis z mikrobloga

Chcę się zapisać na siłownie, tylko szczerze mówiąc nie wyobrażam siebie tam. Jestem ektomorfikiem, #!$%@? ile chcę a jestem strasznie chudziutki. Przecież ja mogę mieć problem podnieść sztangę nawet z niewielkim obciążeniem i nie wiem jak ktoś kto składa się właściwie z samych kości mógłby zbudować masę mięśniową. Jakieś rady?
#silownia #mikrokoksy
  • 27
@wpoz: w sumie za #!$%@? nie wiem jak tak przytylem, owszem duzo to tluszcz, ale trening tez zrobil swoje dla miesni, 2g bialka na 1kg przyjeb z 4g wegli i 1g tluszczy operuj weglami, kup se jakies witaminy, zryj cynk, wysypiaj sie i nie stresuj, na podniesienie tescia DAA polecam
@wpoz: Taki co zjada 4+ kcal dziennie i nie ma żadnych efektów. Do tej pory jak wspominałem większość mitycznych ekto mówiła to samo co ty, a po zsumowaniu okazywało się że jędzą średnio maks 2.5k dziennie.
@wpoz: w 2 miechy powinno byc cos widac, nie przejmuj sie tym, one same zaczna rosnac a potem po jakims czasie treningow, trzymania diety z min. 3000kalorii dziennie i dbania o swoj poziom tescia i sen jesli nie bedzie efektow zaczniemy sie martwic ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli masz niesiedzacy tylko bardziej wymagajacy tryb zycia dorzucaj liczbe kcal
@wpoz: Zacznij jak mówi kolega wyżej. Jakaś rozsądna dieta, na początek może być z 2.8k, nie za dużo treningów, bo rośnie się odpoczywając. Jak po 2 miechach nie będzie widać zmian to +300 w diecie. Raczej nie sądzę żebyś był beznadziejnym przypadkiem ekto, bo wagę nie masz taką złą.
@ukazuyr: No też nie wydaje mi się, że mam złą wagę, ale chyba od każdego słyszałem teksty jaki jestem chudy. Ile dni w tygodniu ćwiczyć i jak długo?
@wpoz: Na początek 3 x maks 2h powinno starczyć. Szczegółowego planu Ci nie napisze, ale poszukaj w necie jest pełno całkiem niezłych przykładów. Tylko szukaj jakiegoś programu dla początkujących.