Wpis z mikrobloga

@The_Godfather: Nie kumam tego szału na podwijanie nogawek. Porażka. new balance są bardzo wygodne, ale jednak szybko się niszczą ...
@VVelur: no właśnie teraz wszyscy w balancach śmigają, jakaś plaga. No i wysyp oczywiście fluxów, air maxów.
  • Odpowiedz
@nerwicaaa: AM zawsze było dużo, tak samo jak AF1, typowe buty dla gimbów. Fluxów, przynajmniej u mnie w Polsce B, nie ma wcale tak dużo. Roszków w dobrych kolorach i asisców też raczej nie uświadczysz. Pojedyncze przypadki.
  • Odpowiedz
@VVelur: wygląd to kwestia gustu, a do NB jestem przyzwyczajony i jeżeli będą tak wytrzymałe i wygodne jak 574 to będę mega zadowolony. A co do tego, że dużo ludzi w nich śmiga- mam to gdzieś, ważne żeby mi było wygodnie. :)

@nerwicaaa: szybko? Piszesz na własnym przykładzie? U mnie Nike po 3 latach użytkowania nadawały się jedynie do kopania ogródka, a w NB spokojnie mogę wyjść bez
  • Odpowiedz
@The_Godfather: tak, ale może dlatego że wszystkie wyboje na chodnikach,ulicy nie są mi obce i ten przód się odkleja, no i nie chce mi się impregnować nigdy ( ͡° ʖ̯ ͡°) na jakiej stronie zamawiasz tak w ogóle? :> Mnie się podoba aż za dużo par i nie mogę się zdecydować ; D
  • Odpowiedz