Wpis z mikrobloga

@Lanza: ale w sumie czemu bol dupisz? ;P

Nie specjalizuję się w grze cashowej, ale to nie był przecież tragiczny 3-bet. Z Buttona podbijasz szerzej, niż z AA xd

no, a ze one outer na river, coz. tutaj zwiodło Cię to, że myślałeś, że jak rusek to na pewno blefuje. Wiadomo, że rusek, ale pytanie jak często jechałby 3-ema beczkami tylko z drawem na sparowanym stole. No a asa też
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Nie, że jak rusek to blefuje, tylko dynamika z nim, bo gra bardzo agresywnie, więc grałem pasywnie by dać mu postrzelać z jego blefów, bywa :)

I tak źle nie jest jak na to co działo się do południa gdzie totalnie nic nie siadało a AA i KK albo nie dostawały akcji albo łamane, było 3.5BI w plecy, obecnie +0.5BI do przodu więc nie narzekam :P
  • Odpowiedz
@Lanza: O, to spoko :)

Ja przez ostatni +- miesiąc grałem zdecydowanie za mało, + za dużo bawiłem się w zoom omahę - przez oglądanie somerville'a i sporo zjechałem, no ale wracam do grindowania, teraz miałem zajebistą sesję, mam tylko nadzieję, że wieczorna będzie przyzwoita i nie przegram tego wszystkiego co zarobiłem przez 3h xD
  • Odpowiedz
@Paluszek_rybny: Ale na jakiej podstawie to piszesz? Nie znałeś ani statystyk ani dynamiki jaka z nim panowała, a 3betował mnie akurat sporo z BB i ciężko potem było mu się rozstać z jego kartami.
  • Odpowiedz
@Lanza: Bo widać że dostał p-------a po flopie więc coś trafił. Asów nie trafił bo ty masz więc ma KK albo K z czymś. Ja rozumiem że statystyka statystyką ale trzeba też patrzeć na to co cie bije. Jak ktoś 3betuje cały czas gównianymi kartami nie znaczy że czegoś nie trafi.
  • Odpowiedz