Wpis z mikrobloga

Trochę mi smutno. Wyjrzałam sobie przez okno, żeby zobaczyć ile polskich flag wisi w oknach. Mam widok na całkiem spory kawałek ulicy. I co? Wisi jedna. W moim oknie. Nie wiem jak jest u Was, ale w mojej części #wroclaw'ia nie widać na ulicach, że jest święto państwowe.

Na koncerty, grille, urlopy i wczasy, to wszyscy mają czas w majówkę. A flagi się nikomu wywiesić nie chce.

Mireczki, jeśli Wasza flaga leży w szafie, to wyciągnijcie ją i powieście.

#gorzkiezale #patriotyzm #polska
F.....a - Trochę mi smutno. Wyjrzałam sobie przez okno, żeby zobaczyć ile polskich fl...

źródło: comment_TNt24tJlBiw1qs9gtGpZSHz5x7Z2kG21.jpg

Pobierz
  • 60
@kodekscywilny:

@pw1: Zaraz otwieram kolejne piwerko, więc nie mam ochoty na jakąś poważną dyskusję, ale podrzucę wam to do przemyślenia;

Nie obchodzi nas rodowód Święta Pracy, ani też fakt, iż uchodzi ono obecnie za „lewicowe” czy „komunistyczne” – 1 maja to doskonała okazja do podkreślenia społecznego charakteru polskiego nacjonalizmu, a także okazania solidarności ze wszystkimi wyzyskiwanymi i poszkodowanymi przez obecny system Polakami.

Nowoczesny nacjonalizm to nie działalność prowadzona w nieistotnej
@Balachowicz: Chyba kpisz, jak można pomijać genezę tego święta podczas gdy 3 maja żyje i tętni genezą. To nie jest jakiś byle jaki dzień, to symbol wolności i sprawiedliwości. Czym jest 1 maja? Świętem w którym chodziło się na #!$%@? defilady komuchów chcących pokazać jaka ta Polska wielka i wspaniała, podczas gdy ludzie żyli w biedzie i jakieś 20-30 lat w rozwoju cywilizacyjnym za Zachodem. Właśnie geneza święta jest bardzo ważna