Wpis z mikrobloga

Menedżer Inaki Astiza, hiszpańskiego stopera Legii zgłosił się kika dni temu do Lecha. Astiz ma prawo rozmawiać z dowolnymi klubami, bo jego umowa z aktualnym mistrzem Polski wygasa 30 czerwca i wtedy stanie się wolnym zawodnikiem. Warszawiacy raczej nie zdecydują się na przedłużenie umowy - pisze "Przegląd Sportowy"


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#lechpoznan #legia #bekazlecha #pilkanozna #transfery
  • 12
@Adams_GA: dla mnie to po prostu chęć pokazania, że Lech też może wyciągnąć graczy z Legii jeśli będzie chciał. Ściągnięcie gościa, który jest stary i słaby w momencie gdy w składzie jest Paulus, Kamień, Kadar, kuruje się Wilusz a w natarciu Antek Cernomojdis i Bednarek (+ w ostateczności Cessay) to byłaby totalna głupota.
@laionik: myślę że chęć #!$%@? zawodnika z Legii może być w tym przypadku silniejsza niż zdrowy rozsądek. Poza tym kto jak kto, ale Kamiński czy ten cały Kadar umiejętnościami nie imponują (ocena subiektywna zaznaczam).
@bebeto39: nie nazwałbym tego #!$%@?, Astiz to cień siebie, Legia go nie chce, to manago próbuje wcisnąć go do innych polskich klubów, Skorża będzie kretynem jak go weźmie, mając 5-6 zawodników mogących grać na tej pozycji
@MichuB: Dlatego napisałem "może" ;) A te owe #!$%@? to jedyna racjonalna przyczyna, zgodzę się że Astiz nie prezentuje tego co dawniej. Niemniej liczę że zostanie u nas w kraju, polubiłem gościa za to jak zaaklimatyzował się u nas (w naszym języku gada bardzo dobrze, ma żonę Polkę, i do tego bardzo sympatyczny).
@bebeto39: podobnie Luis Henriquez i Ivan Djurdjevic bardzo się zaaklimatyzowali, oboje zasuwają po polsku, mają żony i dzieci w Poznaniu, także lepiej jakby Astiz został w Warszawie, dla jego dobra, w Lechu nikt to nie będzie tolerować, inna sprawa na #!$%@? on nam potrzebny?
@MichuB: A na #!$%@? Legii potrzebni Bereszyński, Kozak i Bielik? Choć akurat na tym ostatnim zrobili interes życia, u Berga nie powąchałby za dużo murawy.
Odpowiedź brzmi: właśnie "na #!$%@?" ;) Być może włodarze Lecha będą chcieli utrzeć nosa tak jak zrobiła to Legia, ot tyle.
Kamiński czy ten cały Kadar


@bebeto39: czy ja wiem. Kamiński ma spore umiejętności, które teraz pokazuje. Kadar też myślę że się rozkręci (wczoraj zagrał podobno bardzo dobrze). Co ciekawe Kamiński zagrał w tym sezonie ponad 2500 minut i dopiero wczoraj obejrzał pierwszą żółtą.
@bebeto39: Bereś 19/20 lat, Kozak 16, Bielik 16... Astiz 30
zabierając niechcianego u nich grajka naprawdę zrobią im w ten sposób strasznie na złość...
to włącznie chcenie managera do znalezienia mu nowego klubu jest a nie potrzeba Lecha do ściągnięcia Astiza
@Adams_GA: Kadar zagrał bardzo pewnie, dla Kamyka to pewnie ostatni sezon w Lechu, ale w klubie są Paulus, Wilusz (on akurat wg mnie słaby jest), Bednarek (będą z niego