Wpis z mikrobloga

Mirki & Mirabelki, jeden z moich wieloletnich kontrahentów zajmuje się produkcją naklejek foliowych i szablonów malarskich na ściany.

Firma nazywa się #szeridan, a jej właściciel jest jednym z moich zdecydowanie ulubionych klientów. Zbudowaliśmy wspólnie wiele ciekawych projektów, a obecnie zakończyliśmy prace nad pierwszą wersją (jeszcze beta ale już on-line) systemu do budowy własnych naklejek i zaczęliśmy projektowanie nowej serii wzorów.

Rozmawiając z nim dziś o pracach na najbliższy tydzień wspomniałem mu o akcji #rozdajo na Wykopie i po krótkiej dyskusji namówiłem go na pokazanie swojej marki mirkowej społeczności.

DO ROZDANIA MAMY 10 KUPONÓW PO 25 PLN (+DARMOWA WYSYŁKA) NA NAKLEJKI Z JEGO SKLEPÓW.

Kwota 25 PLN nie jest przypadkowa - dokładnie tyle kosztują małe rozmiary naklejek, więc jeśli mały rozmiar Was satysfakcjonuje dowolne wzory są Wasze. Dodatkowo na nowej platformie w tej samej cenie możecie zaprojektować własną naklejkę, która zostanie wyprodukowana specjalnie dla Was :)

Naklejki są do obejrzenia tutaj:
Naklejki Szeridan

Własne wzory możecie zaprojektować i zamówić tutaj:
Cytaty Szeridan

Zasady standardowe:
01. Plusujecie ten wpis
02. Czekamy na plusy do poniedziałku 4 maja 2015
03. Losujemy z osób plusujących 10 osób, które wywołuje w jednym publicznym komentarzu
04. Uderzacie do mnie na PW i piszecie czy chcecie kupon do naklejki-szeridan.pl czy cytaty-szeridan.pl.

Dodatkowo jeśli przebijemy 2000 plusików wylosujemy dodatkowe 5 osób :)
Pobierz michalexpromo - Mirki & Mirabelki, jeden z moich wieloletnich kontrahentów zajmuje si...
źródło: comment_3snJuKXqfIsEwcceQT7VSAmnsM5uiZVO.jpg
  • 25
@michalexpromo: Ale na Cytaty-Szeridan.pl mogę tylko używać tekstu i tego co mam w panelu po prawej? Nie mogę dodać własnej grafiki? Szukałem takiej opcji i nigdzie nie znalazłem, w tym tutorialowym filmiku też nie pokazali.
Za to na naklejki-szeridan.pl w ogolę nie ma opcji projektowania? Jeśli tak to trochę lipa bo w sumie jak bym nie wygrał to możliwe że bym zamówił sobie, ale nic z tego co jest mnie nie
Majówka już za nami, więc jak obiecaliśmy zostało wylosowanych 10 osób, które wygrały kod na naklejki w wybranym przez siebie sklepie od #szeridan
Wołam zwycięzców:
@Yuri
@klokupk
@Merkuriusz
@donemesso
@duzyzary
@fifithebest
@luz3r
@profos350
@eternalmarcos
@steve
Napiszcie proszę w prywatnym komentarzu do mnie z jakiego sklepu chcielibyście kod rabatowy. Do wyboru Naklejki Szeridan oraz Cytaty Szeridan
Kod możecie wykorzystać aby zamówić tańsze naklejki i otrzymać je z darmową przesyłką lub zaszaleć i kupić