Wpis z mikrobloga

@nizhiel: najładniej wyszedł model kuchenki, a pewnie nie wyszedł Tobie, bo wygląda jak katalogowy model. Meble prostackie a tekstury pewnie gotowe, więc daje 6/10.

Btw. nazywanie jakiegoś MODO najlepszym programem do modelowania, gdy jest takowych pierdyliard, to trochę bezsensu. TEN PROGRAM NAJLEPCZY BO JA URZYWAM.
  • Odpowiedz
@einz: cóż... dziękuje za docenienie modelu kuchenki bo jest mój a nie stockowy. jeżeli za gotowe tekstury uważasz jpg to tak są gotowe. nie tworzyłem ich o zera w ps bo i po co. nie napisałem, że "jakieś modo" jest najlepszym programem do modelowania tylko, że dla mnie jest najlepszy i dlatego go używam.
  • Odpowiedz
Btw. nazywanie jakiegoś MODO najlepszym programem do modelowania, gdy jest takowych pierdyliard, to trochę bezsensu. TEN PROGRAM NAJLEPCZY BO JA URZYWAM.


@einz:
-Najlepszy bo najwięcej oferuję za tą kwotę no może nie licząc blendera ale z nim to inna bajka. Cena Modo to około 4-5k i masz praktycznie wystarczalny pakiet 3D może "rzeźbienie'' nie umywa się do zbrusha czy 3dcoata ale jest.
-Jest najlepszy ponieważ ma wszystkie przyrządy do modelowania
  • Odpowiedz
@th0r: jak byś miał mało tutoriali do modelowania to zawsze możesz dopalić tutorial do innego programu np blendera albo maxa reguła jest ta sama.
  • Odpowiedz
@nizhiel: Ładny render, ale martwo trochę. Może jakieś warzywa i owoce na blat połż? Ale to mało istotne. Istotne (i przy okazji zagadkowe) jest to, co stało się ze zdjęciem za oknem. Bardzo płasko wyszło i perspektywa się nie do końca zgadza. Pobawiłbym się też ze zróżnicowaniem tekstury kafli na ścianie. No ale jak już mówiłem. Ładna scena. :)
  • Odpowiedz
@themindcrusherHS: warzyw nie mam tzn. nie wymodelowałem a nie lubie używać stockowych. perspektywa jest trochę skopana wiem o tym. w założeniu miał to być tylko pogląd dla teściów. nie zakładałem że będę to udostępniał. kafle nad blatem to moje lenistwo :)
  • Odpowiedz