Wpis z mikrobloga

wrzucę... co mam nie wrzucić

#squateveryday #roadto250 cały czas w trakcie. teraz tydzień deloadu. więc są zabawy z przysiadami, mc i innym żelastwem. zapomniałem już jak zajebiste są wyprosty na czworogłowe.

od następnego tygodnia wdrażam na stałe Push Press... bo Glenn Pendlay tak powiedział i już :-)

a dziś dokładnie tak było:
Przysiady:
10x10x90kg
kilka singli z pauzą - 130kg
Martwy ciąg:
110kg podźwigane na różne sposoby, również z pauzą
Dzień dobry:
5x5x60
Push Press:
10x5x50kg

Odwodzenie linki na tylne aktony 3x8xdwaklockiniewiemileto
Wyprosty na maszynie: jakieś 5x10x130kg

#silownia
b.....i - wrzucę... co mam nie wrzucić

#squateveryday #roadto250 cały czas w trakc...
  • 20
@polish95: tak samo jak przy przysiadzie zaangażować plecy... To znaczy ze mam robić dzień dobry?

Wez daj spokój. Masz dobre technicznie ciągi. Obejrzyj. Powtórz na siłowni. I nie słuchaj ludzi którzy nie mają pojęcia.

Przygotowanie do MC:
- sztanga w połowie stopy
- chwytasz
- dojeżdżasz piszczelami do dztangi
- wypychasz klatkę do góry
- ciągniesz

Biodra w ogóle nie biorą udziału w przyjmowaniu pozycji. Ich położenie jest wypadkową wymienionych przeze
@jezyk123: mam krótkie, szerokie kciuki i czasem ciężko mi złapać jak trzeba. Dziś będę sprawdzał na większym ciężarze.
Gdzieś czytałem, że adaptacja do takiego chwytu to może być nawet 6-8 mięsięcy, żeby przy większych ciężarach nie czuć bólu i generalnie traktować chwyt jak normalny.
@berti: Ból akurat u mnie nie jest jakiś tragiczny, szczególnie na początku. Problem w tym, że przy większych ciężarach po prostu chwyt mi się rozjeżdża. Jak bym mógł kciuk bardziej wygiąć to by było lepiej .
@berti: Przy maksach albo ciężkich seriach jak już chwyt siada czemu nie. Hejt to jest na robienie martwego tylko z paskami nawet jak jesteś w stanie to bez problemu utrzymać.
@shdw: ostatnio zrobiłem jedno powtórzenie(taki ze mnie świr) snatch grip DL (94kg) i tragedii nie było. U mnie problem jest taki, że przy krańcach gryf jest gładki i się ślizga.
@berti: ja robilem swojego czasu martwy z paskami przy ciezarze 150kg+, ale stosowalem tylko nachwyt, teraz przy wiekszych robie poprostu przechwyt i 200kg spokojnie targam, mimo to przy wiekszych ciezarach uzywanie paskow to jak dla mnie normalna rzecz