Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #jeremyclarkson #swiatwedlugclarksona

"Czy byliście kiedyś świadkiem rozmowy prowadzonej przez panie, którym się wydaje, że nie
słyszy ich żaden mężczyzna?
Wyobrażamy sobie, że kobiety dyskutują wyłącznie o szkole, zakupach i szydełkowaniu. Ale to
nieprawda. Przez kilka ostatnich dni miałem okazję podsłuchiwać rozmowy kilku dziewczyn.
Inteligentnych i na ważnych stanowiskach. I jedyną rzeczą, o której rozmawiały – non stop! – był
seks.
I nie chodzi mi tu o seks w wydaniu romantycznym, pełen omdleń i wizji pana Darcy’ego
wyłaniającego się z jeziora. Nie. Dziewczyny rozmawiały o prawdziwym, ostrym seksie rodem
z najmroczniejszych zakamarków internetu. O tym, kto, gdzie i kogo wykorzystał analnie. Kto
przeszedł operację plastyczną wewnętrznych warg sromowych. I jak by to było z lesbijką. Jednego
dnia już myślałem, że w końcu zmieniły temat i zajęły się ogrodnictwem, bo mówiły coś o jakiejś
taczce. Przesłyszałem się jednak. Rozmawiały o łechtaczce. I najwyraźniej był to dla nich temat na
wielogodzinną dyskusję.
Wczoraj wieczorem jedna z dziewczyn, sądząc, że zasnąłem, opowiedziała pozostałym, w jaki
sposób nakłania ekipę budowlaną do wykonywania poleceń: w drodze do domu zatrzymuje się,
zdejmuje stanik i przez kilka minut stoi na chłodzie. Potem rozmowa ponownie zeszła na temat
plastyki warg sromowych.
Dziewczyny często zapraszały też koleżanki do obejrzenia ich interesujących fryzur łonowych.
Zdumiało mnie to. Jestem mężczyzną od pięćdziesięciu lat, a mimo to żaden inny facet ani razu nie
zaproponował, że pokaże mi swojego penisa. Nigdy też nie czułem potrzeby poproszenia któregoś
z kolegów, żeby rzucił okiem na moje jądra i ocenił, czy są „normalne”. I z całą pewnością nigdy nie
wróciłem do domu z dyndającym na widoku starym druhem, by w ten sposób wpłynąć na jakiegoś
budowlańca.
Opisane przeze mnie kobiety wcale nie stanowią wyjątku. Kilka tygodni temu byłem świadkiem,
jak dwie przyjaciółki gawędziły – przez wiele godzin – o masturbacji. Który wibrator jest lepszy:
Bullet czy Rabbit? Jaka pozycja sprawdza się najlepiej? I jakie fantazje? Było to dla mnie niezwykłe
doświadczenie, ponieważ nie przypominam sobie, żeby mężczyźni dyskutowali w podobny sposób
o onanizmie. Szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, byśmy w ogóle o nim rozmawiali."
  • 2