Wpis z mikrobloga

@PITSTOP: to nie jeden akt wandalizmu jaki spotkałem na terenie kampusu Polibudy. Tutaj zdjęcie auta mojej koleżanki. Na zdjęciu za dobrze tego nie widać. Ktoś podniósł wycieraczkę, wbił w szybę motykę, a potem położył na nią wycieraczkę. Auto stało pod akademikiem centralnie przed kamerą. Po tej akcji wiedziałem, że można stać w biały dzień metr przed tą kamerą i twarz na nagraniu dalej będzie rozmazana. Także monitoring na osiedlu akademickim to
Pobierz nestor44 - @PITSTOP: to nie jeden akt wandalizmu jaki spotkałem na terenie kampusu Po...
źródło: comment_hvy2lPql8rVjAIMJptJ0wy16pzKNUl11.jpg
@PITSTOP: powiem Ci, że miałem masę taki zdjęć, ale dysk mi padł i to są resztki. A ile historii z patologią doświadczyłem, ale nie udokumentowałem? Masakra. Po sytuacji, kiedy 3 dresów pobiło koleżankę mojej eks, stwierdziłem że czas poruszania się na piechotę po Łodzi się skończył. Kupiłem samochód i tylko nim jeździłem po Łodzi. Szkoda zdrowia i życia. Przez 6 lat studiów się nazbierało nazbierało się tego tyle, że przez najbliższy
Pobierz nestor44 - @PITSTOP: powiem Ci, że miałem masę taki zdjęć, ale dysk mi padł i to są r...
źródło: comment_1Bkznt9hHB390HLpRGiItVDg44Uv2Nf4.jpg
@PITSTOP: to powiem Ci lepszy numer. Brat mojej eks wracał z imprezy gdzieś w okolicach Manhattanu. Trzech rycerzy ortalionu stwierdziło, że ten brat ma jakiś problem, więc w trosce pożyczyli od niego świeżo kupionego smartfona i podziękowali paroma kopami. Wiesz co zrobiła policja? 3 godziny męczyła tego brata, czy aby na pewno incydent nie miał miejsca 100 metrów dalej niż on wskazuje. Bo się okazało, że cała sytuacja miała miejsce na
@PITSTOP: the wire było oparte na prawdziwych historiach. Takie cuda zdarzają się wszędzie. Łódzka policja jest dziwna, nie mam o niej za dobrego zdania. Ale trzeba im przyznać, ze po zgłoszeniu telefonicznym o nocnych zamieszkach na osiedlu pojawili się w 5 minut kilkoma radiowozami. Prawie jak w USA. Szkoda ze mieli wyłączone myślenie i jechali na sygnale. Jak dojechali to już nikogo nie było.