Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa, wchodzę na ama z @Adam_Jarubas i widzę że pod niektórymi postami dałem minusa, z czego tylko w jednym mi pasował, od godziny nie byłem na wykopie i byłem wylogowany tylko ja miałem taką sytuację czy ktoś jeszcze? Na wszelki wypadek zmieniłem hasło do konta i usunąłem dostęp aplikacją mobilnym.
Dziwnie to wygląda i mam nadzieje że to co najwyżej ktoś wbił na moje konto a nie twórca aplikacji mobilnej czy sam wykop ingeruje w oceny komentarzy.

PS. Nie chce robić gówno burzy ale jeśli coś jest faktycznie na rzeczy to liczę na plusy i wybicie tematu
  • 1
  • Odpowiedz
@MaC1u5: Teraz sprawdziłem jeszcze raz ama, minusy które mi nie pasowały zamieniłem na plusy po odświeżeniu skasowały się wszystkie minusy i plusy (lub odblokowało się danie ich po raz kolejny).

Ok bez jaj, cały czas nabijają się same minusy w konkretnych komentarzach @Adam_Jarubas, nie popieram go jako kandydata i jestem już dojrzałą pomarańczą, coś jest nie tak @wykop co Ty na to?

Teraz widzę coś takiego, komentarz
MaC1u5 - @MaC1u5: Teraz sprawdziłem jeszcze raz ama, minusy które mi nie pasowały zam...

źródło: comment_7HHH5iHwZjFIRQewuWyoIU1JQtZqoY3d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz