Wpis z mikrobloga

@lukaszwasyl: śmieją się pewnie dlatego, że świadczy to głównie o tym, że w życiu niczego ciężkiego łapami nie robiłeś. Nikt Ci nie każe się siłować przy ściskaniu łapy, ale ogólnie to kiepsko wygląda jak podajesz sflaczały odwłok a nie łapę dorosłego faceta.
@lukaszwasyl: kilka miesięcy i pożałują :) Jak zaczynałem trenować (jakieś 8 lat temu), też się ze mnie śmiali. Po kilku miesiącach nikt się nie chciał ze mną witać ;/ Albo jęczeli lub uprzedzali, że mam lżej, niż normalnie.
@Cybe: sflaczałej ręki nie mam, nie muszę podawać silnego uścisku dłoni bo nie widzę w tym jakiegoś większego sensu. Mogę ''siłowac'' się tą ręką tylko po co ? @majas: tu nie chodzi o staż ... jestem już jednym z tych którzy dłużej chodzą - chodzi o to,że w tym aspekcie jestem delikatny bo gdybym tak z przyzwyczajenia ściskał wszystkim łapę, to bym niektórym nowym znajomym ręce połamał
@lukaszwasyl: nie chodzi o siłowanie tylko o normalnie przywitanie. Mnie na przykład wkuriwa jak mi ktoś podaje taką miękka łapę bo nie wiem czy się ze mną wita bo chce czy bo musi.