Wpis z mikrobloga

#aliorbank #banki #kontobankowe
Mirki potrzebuję waszych opinii na temat Alior Banku. Miał ktoś jakieś przykre doświadczenia z nim związane? Jakieś afery były? Zastanawiam się nad migracją z BZ WBK, bo widzę, że w koncie "wyższej jakości" niby wszystko jest za darmola łącznie z przelewami express elixir, wyciągami papierowymi, zagranicznymi przelewami i wypłatami z bankomatów. W Zachodnim trochę więcej opłat, ale nigdy przez 10 lat nie miałem z nim problemu. Jakieś opinie?
  • 8
@Tarec: Co chwilę wprowadzają nowe opłaty za pierdoły. Masz za darmo ale musisz za ileś tam zrobić transakcji bezgotówkowych i mieć tam ileś wpływu na koncie miesięcznie. Kumpel raz nie spełnił i mu 2 dychy w sumie za wszystko ściągnęli.
@Paluszek_rybny: @Paluszek_rybny:
No ja właśnie też uciekam od wymagań co do miesięcznych płatności kartą, ale wpłata jakiejś tam kwoty na konto nie jest dla mnie problemem. I jest coś napisane, że gwarantują 5 lat niezmienności opłat, w co z jakiegoś powodu nie mogę uwierzyć.
@Paralotnia Rzeczywiście, mają napisane, że opłaty się nie zmieniają przez cały okres umowy. Ale bankomaty za granicą płatne i brak przelewów natychmiastowych, na czym mi zależy.