Wpis z mikrobloga

@fir3fly: lol, nie będę uzasadniał tylko dlatego, że takie masz życzenie. Masz mózg to z niego skorzystaj. Wystarczy jedynie poszukać informacji. I fajnie, że podlinkowałeś tamten wątek, bo jak na dłoni widać kto miał rację, a kto się jednak mylił. Wystarczy spojrzeć na wskaźniki makroekonomiczne Węgier, by się przekonać, że te całe pieprzenie DuPonta (ekonomiczny guru lewaków - lol) było nic nie warte i zwyczajnie błędne.

Chcesz się jeszcze bardziej upokarzać
@fir3fly: opuściłeś w podstawówce lekcje z czytania ze zrozumieniem? Nie będę na każde twoje zawołanie rozpisywał się z uzasadnieniami oczywistych rzeczy. Jeśli masz problem ze znalezieniem podstawowych informacji, to już twój problem.

To bardziej ja bym oczekiwał uzasadnienia, czemu Orbana uważa się za osobę nie kojarzoną z wolnością? Aha, napisanie, że redakcja GW tak uważa, to nie jest uzasadnienie :P
@fir3fly:

link 1 - renacjonalizacja przemysłu o strategicznym znaczeniu dla państwa. Co w tym antywolnościowego? Nie wiem? No chyba, że jesteś uberliberałem w stylu korwinowskim, to nie mam zamiaru się z Tobą wykłócać, bo to nie ma sensu.

link 2 - polityka fiskalna, znów nie wiem gdzie tu mamy do czynienia z ograniczaniem wolności? Płacenie podatków to obowiązek obywatela, a rząd węgierski stara się bardziej uszczelnić system podatkowy. Można to źle