Wpis z mikrobloga

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu odcinek 4

Jak bardzo dziwnie mi się tą serię ogląda - jak jest Haruhi to wszystko jest ok, jak przez dłuższy czas widzę na ekranie Yuki-chan i jej zachowanie to zaczynam zasypiać. Do oryginalnej Yuki Nagato czuję sympatię, do alternatywnej - nie żebym jej nie lubił, ale jest ona po prostu za nudna sama w sobie (niemal zawsze cały "fun" budują postacie wokół niej). Z kolei jej starania przypominają mi jakieś mdlące - jakby z nadmiaru cukru - shoujo. Nawet w Zniknięciu Haruhi Suzumiyi nie miałem z nią takiego problemu (nie zdążyła pokazać swojej niezdarności?).

Ten finał odcinka... ;)

#anime #nagatoyukichannoshoushitsu #haruhisuzumiya #haruhi #animenowysezon #satelight #manga
80sLove - Nagato Yuki-chan no Shoushitsu odcinek 4

Jak bardzo dziwnie mi się tą se...

źródło: comment_Oc7RBdzDn4BSnhB8Nbo25HtLC8JmutpZ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@80sLove: Przy tym odcinku stwierdziłem że jeśli ten mnie nie przekona to odpuszczam tą serię, ale chyba jednak coś z tego będzie. Nic super specjalnego, ale da się oglądać.
Btw, kiedyś pisałeś podobne wrażenia po każdym odcinku z Baby Steps, oglądasz to jeszcze czy odpuściłeś?
  • Odpowiedz
@80sLove: nawet nie zważając na całą osobę Nagato, która jest apatyczna i po prostu aż z pewnym niesmakiem się ją ogląda na ekranie, to tę serię strasznie dziwnie mi się ogląda. Nic się kompletnie nie dzieje, poboczne postacie robią cały show i jakoś pomiędzy tą nudą wkrada się jakakolwiek ekscytacja, która za każdym razem mnie zatrzyma przy ekranie, sam nie wiem co o tym myśleć. Nawet eraz oglądając ten ostatni odcinek
  • Odpowiedz
@Takumi:
Tylko przy pierwszym odcinkach potem sobie jak zwykle z lenistwa odpuściłem ^^' Najdłużej komentowałem Gundam Build Fighters Try - z 20 odcinków.

A pierwszy sezon Baby Steps obejrzałem i nawet uznałem za ulubioną serię 2014 roku - drugą zacznę oglądać na początku maja w formie 2-godzinnego maratonu, jak zakończę nadrabiać kilkanaście tytułów ^^'
  • Odpowiedz