Wpis z mikrobloga

@stefan71: To prawda, chociaż akurat nie wiedziałam w jakich okolicznościach zmarł. Nile Rodgers jest dla mnie generalnie jednym z najlepszych muzyków w historii muzyki popularnej, nawet ten ostatni singiel z Chic jest zajebisty. Nieźle jak na typa po sześćdziesiątce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szatniarka - @stefan71: To prawda, chociaż akurat nie wiedziałam w jakich okolicznośc...
@szatniarka: no gość jest zajebisty, a jego funkowy styl gry pomiędzy dźwiękami jest bardzo charakterystyczny i trudny do podrobienia. Gdy usłyszałem ten singiel w radiu od razu wiedziałem, że to on. Poza tym jest autorem wielu potężnych hitów jak np "Let's dance" Bowiego czy Madonny "Like a virgin", "Material Girl" i wielu, wielu innych..
To jest fantastyczny materiał. Rozkłada swoje kawałki na czynniki pierwsze, opowiada o swoim nietypowym stylu gry. Ciekawostka
stefan71 - @szatniarka: no gość jest zajebisty, a jego funkowy styl gry pomiędzy dźwi...
Basista to pieprzony mistrz!! Po tym utworze od razu rozpocząłem naukę gry na basie. Na razie lecę z prostymi rockowymi kawałkami, ale motywacja jest ogromna :) Pozdrawiam