Wpis z mikrobloga

319 713 - 119 = 319 594

Mój pierwszy wpis w tagu ()

Początkowo miałem jechać 100km przez Oborniki i Szamotuły, jednak przez bruki w Murowanej Goślinie nie zauważyłem znaku na DW 197 i wylądowałem po 20 km w Rogoźnie. Dopiero tam zacząłem mieć wątpliwości czy na pewno jadę dobrą trasą. Miałem do wyboru albo zawrócić, albo dojechać jeszcze 15 km do Wągrowca i wrócić przez Skoki.

Oczywiście pojechałem do Wągrowca. Tylko że pierwotna trasa zakładała ominięcie wiatru w twarz, a jej zmiana poskutkowała tym, że musiałem się jeszcze dodatkowo zmagać z wiatrem wiejącym w moją stronę (). Przed samymi Skokami miałem niezły kryzys, ale jakoś udało dociągnąć z powrotem do Murowanej, gdzie uzupełniłem wodę na stacji benzynowej i na drodze z Czerwonaka do Poznania znowu mogłem cisnąć w ładnym tempie.

Tak więc pierwsze #100km w tym roku zaliczone i co więcej wygląda na to, że ze spokojem przejadę Skoda Velo Toruń w zakładanych 4h, bo średnią miałem w okolicach 29km/h.

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
  • 6