Wpis z mikrobloga

...

Chciałem sobie uaktualnić konto #socialclub od #rockstar bo jak wiadomo #gta #gry a dane tam mocno nieaktualne. Niestety nie mogłem zmienić maila, zapytałem na tłitku, kazali mailowo, mail mi odpowiada po tygodniu:

We kindly request you to provide the following information for further investigation.


Your Social Club name

Your Social Club e-mail

Your DoB as it is listed in your Social Club account

If you have any other concerns, please let us know we will be more than happy to help you.


Wszystko jest na skrinie z błędem oraz w treści :\. Mimo to postanowiłem odpisać, wchodzę, a mój wątek do supportu nie istnieje, za to...

Odnotowaliśmy próby nielegalnego dostania się na konta Rockstar Games Social Club za pomocą adresów email i haseł pochodzących z niepowiązanych, źle zabezpieczonych stron internetowych lub baz danych dostępnych w Internecie. W tej chwili pracujemy nad przywróceniem zaatakowanych kont osobom, które były ich pierwszymi właścicielami. Z tego powodu możliwość zmiany adresu email powiązanego z kontami Social Club została tymczasowo wyłączona. Więcej informacji znajdziesz w artykule Pomocy Technicznej Rockstar pod tym adresem. Przypominamy o tym, aby nie używać na innych stronach internetowych swojej nazwy użytkownika i hasła do konta Rockstar Games Social Club. Robimy co w naszej mocy, aby dostęp do kont, których dotyczy ten problem, został przywrócony ich pierwotnym użytkownikom w przeciągu 24 godzin od chwili skontaktowania się z działem Obsługi Klienta. Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozwija się ta sytuacja, odwiedzaj regularnie stronę internetową Pomocy Technicznej Rockstar.


Super support bulwy :|

#pomoctechniczna
  • 1