Wpis z mikrobloga

Wiem, ze to slabe ale szukam na dzisiaj pomyslu na prezent na 18 dla kolezanki, tylko #!$%@? blagam, bez wibratorow, majtek na klodke czy kasku z miejscem na piwo. Dla uproszczenia zakladamy, ze ma byc to niezwiazane z jej zainteresowaniami, moze byc jakis random, do dyspozycji jest 150 zl. Jak ktos podrzuci cos ZAJEBISTEGO to #rozdajo dyszke przelewem na konto.
A, no i mam jedynie najblizsze pare godzin i caly Wroclaw do dyspozycji.

#pytanie #kiciochpyta
  • 43
@MagicznyJakub: Nagle dostałeś zaproszenie na 18 że tak szybko potrzebujesz prezentu? I za 150 zł?

Jeśli nie ma być nic z kategorii "glupieosiemnastkoweprezenty", to może jakaś biżuteria. Zależy czy to jest koleżanka, czy "koleżanka". Powiedz coś więcej, kim ona jest dla Ciebie i co chcesz osiągnąć takim prezentem.
@MagicznyJakub: ja bym pochodziła po sklepach z gadżetami typu stoisko toys4boys - wiele super rzeczy a za taką cenę spokojnie coś trafisz, Flo (taki sklep z pierdołami kolorowymi, teraz chyba inaczej się nazywa już, ale często w galeriach), w empiku też czegoś szukaj. ogólnie musisz się nabiegać aż coś Ci wpadnie w oko.

Widziałam kiedyś maszynę na gumy kulki albo na fasolki i chętnie bym taką miała na półeczce, ale nie
@msiro: takie cos juz jej ktos kupuje :f
@beibeats: zajebiste, ale jak ja to opakuje? odpada
@Hrabia_Heheszko: nie no, o imprezie wiem od zawsze, to, ze zostawilem szukanie prezentu na ostatnia chwile to ##!$%@?. Kolezanka kolezanka, kwota spora, bo skladamy sie w 3 osoby, zasadniczo chce osiagnac to, zeby byla zadowolona, ewentualnie prychła.