Wpis z mikrobloga

  • 15
Za pierwszym!
#prawojazdy #bialystok #atencja
Edit: a zesrany byłem jezu, popełniłem błąd na łuku, bo parkując na kopercie lekko mi wystawał, to był błąd, więc mogłem jeszcze raz. Co lepsze - w ogóle nie ustawiłem lusterek, zapomniałem, lewe było spoko, ale prawe było mocno słabo. Zczaiłem się jak już wyjechałem, na czerwonym świetle zapytałem egzaminatora czy mogę poprawić lusterka - " miał pan na to czas na placu" ja: " okej rozumiem, jedziemy".
Przejezdzalismy akurat przez jednokierunkową gdzie po prawej było parkowanie równolegle - chyba chciał mi na psyche wjechać, bo nie rozkazał tam parkować, parkowalem skośnie!
Kudy - Za pierwszym! 
#prawojazdy #bialystok #atencja
Edit: a zesrany byłem jezu, pop...

źródło: comment_WBdbkSlankCRc0usRu9t12aBQqICrK4P.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kudy: Też zapomniałem o lusterkach xD tylko u mnie trochę inaczej wyglądało. Pani egzaminator:

czy już jest pan gotowy do jazdy?

jep

okej, to proszę sobie wybrać łuk ja zabiore pacho...

o
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szalom: ten mój typek to chyba chciał skończyć szybciutko, bo gorąco było. Ciągle majstrował przy nawiewach xd każdy manewr tylko jeden raz, 40 minut i koniec
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szalom: Mamy, mamy, ale coś się chyba zepsuło. Chyba, że podkrecal temperaturę, żeby mnie w-----c xdd nie patrzyłem co robił, tylko witając się spojrzałem mu w oczy, potem jechałem tak jakby go nie było
  • Odpowiedz
@Kudy: Tak sobie patrzyłem tag, ja zdawałem wczoraj. Jeździłem 25 min na mieście a 8 na placu. Egzaminator chyba też chciał szybbko skończyć bo było strasznie gorąco :D
  • Odpowiedz