Wpis z mikrobloga

Właśnie upłynął czas przesyłania rozwiązań w krzyżówce nr 7 Ocznego tygodnika hetmańskiego!

Dziękujemy wszystkim za nadesłane rozwiązania!

Poprawnie rozwiązana krzyżówka: http://i.imgur.com/CBEBuzV.png

Aktualny ranking (łączony z Wykopu i Strims):

1. @John_Finn, @k0rn1k, @scyth & @zwiazek - 5 pktów

2. @skrzat_Wywrotek - 2 pkty

Tradycyjnie prosimy was o opinie dotyczące krzyżówki i organizacji Ocznego tygodnika :)

I zapraszamy do kolejnej krzyżówki jutro o 20:30!

#ocznytygodnikhetmanski #oth7
  • 7
@almafater: Jak już pisałem na priva, rozwiązywało się bardzo przyjemnie, dłuższe hasła i dwuliterowe zbitki liter (ze skrzyżowań z rozwiązanymi słowami) pomagały w odgadywaniu. Minusem była mniejsza ilość pytań, ale zapewne ułożenie takiej dwuliterowej jolki jest trudniejsze niż zwykłej. Muszę też częściej zaglądać na strima, bo przegapiłem "Zielony marsz w chaosie z piecem i zmywarką"...

Najłatwiejsze tym razem były dla mnie "Kurze łapki", za to długo siedziałem na "Zamieszanie w posiadaniu
@spojrz, @almafater: Tysiąc razy wątpliwość, czy wpisać ten "kiermasz" czy nie. Ale se mówię - co będę wpisywać, skoro wtedy pionowo wymusi to jedyne w polszczyźnie słowo "aniwersarz", a przecie "aniwersarz" być nie może, bo nijak z pytania nie wychodzi... No i zostawiam puste... a tu "kiermasz" i "aniwersarz". Czy może ktoś mnie oświecić, dlaczego? Dlaczego, skąd i jak ten "aniwersarz"?
@scyth: Wiem, wiem, założenie było takie, że stosujemy takie nicki jak w portalu, z którego dostajemy odpowiedź ;)

Inna sprawa, że początkowo chciałem, żeby nie zawołało ludzi, ale moja "sztuczka" nie zadziałała, może następnym razem się uda...