Wpis z mikrobloga

Czas na informację, na którą wszyscy czekają - przedstawiamy plan Festiwalu.

W tym roku na esplanadzie Stadionu będziecie mogli skorzystać z oferty 57 stoisk piwnych. Z 350 nalewaków popłyną piwa z ponad 130 browarów. Praktycznie udało nam się podwoić ofertę piwną w stosunku do tego co było w ubiegłym roku (35 stoisk piwnych), mamy nadzieję, że znacząco wpłynie to na skrócenie kolejek, których jednak całkowicie nie da się wyeliminować, z czego doskonale wszyscy zdają sobie sprawę.

#wroclaw #piwo #piwowarstwo
Pobierz mroz3 - Czas na informację, na którą wszyscy czekają - przedstawiamy plan Festiwalu.
...
źródło: comment_nbeStJfzScATeqPA8XovlxdZSNNpHWQF.jpg
  • 39
szkło za 15-20zł i piwka 0,2l 4-8zł


@plnk: Dokładnie takie ceny były w zeszłym roku. Kufel ok 20zł, próbki 0,2 są zazwyczaj w cenie połowy dużego piwa, czyli opłacają się średnio, a dodatkowo są upierdliwe, bo co chwilę trzeba uzupełniać :)
Ja w zeszłym roku byłem w sobotę, od 11-12 do zamknięcia. Do 16-17 było spoko, można było wszystko normalnie kupić, a później gdy zebrało się ludzi to po prostu kupowałem piwo w butelkach, co przy większości stoisk można było zrobić obok kolejki :)
@mroz3: ja byłem na wszystkich edycjach i najlepiej było jednak przy zameczku w Leśnicy. W zeszłym roku kolejki były takie, że opłacało się brać po dwa piwa bo stając od razu w następnej kolejce spokojnie zdążało się je wypić...
@mroz3: ja bylem w zeszlym roku, w do tych lepszych i popularnych były kolejki, do tych lepszych i mniej popularnych kolejek nie było, ale przy stoisku stało co najmniej 10 osob, cena piwa rozna, przewaznie 7zl i w gore, im pozniej tym ludzi wiecej, ja bylem w godzinach 13-19 i mozna bylo zobaczyc jak tlum rosl w oczach, ale ogolnie baaaardzo fajnie
@Navrazz: Ojj watpie zeby to bylo w zeszlym roku. Na 100% bylo w zameczku w lesnicy, wchodzilo sie na dol w podziemia, i tam wlasnie amatorzy rozlewali piwa swojego wyrobu.
Rok temu probowalem sie dowiedizec czy ta akcja bedzie tez na stadionie, ale bezskutecznie i przyjalem ze tego nie ma. Byc moze na tych zamknietych warsztatach/pokazach, ale wtedy w gre nie wchodzi raczej bilet za pare zl.
@PurpleHaze: było w zeszłym roku na pewno bo sam uczestniczyłem ;) Chociaż nie masz czego żałować bo szału to tam nie było. Z tego co sobie przypominam było kilka piw na poziomie a reszta raczej słaby poziom.
@Iudex: mam nadzieję że tak będzie chociaż nie znalazłem nigdzie o tej degustacji żadnego info. Tak czy siak na festiwalu pojawię się już w pierwszy dzień dość wcześnie więc się rozejrzę i podowiaduję ;)
@mroz3: dopiero teraz to widzę, ale być może zmieniłeś właśnie mój weekend majowy...och gdybym wiedział o tym wcześniej... to już na 100% byśmy tam jechali. Różowy jeszcze dwa czas temu nie zachwycała się piwkami, a teraz kiedy ze sobą mieszkamy to sama mi przypomina o dobrym piwku żeby kupić... :)