Wpis z mikrobloga

#csgocup

Co do Wykopowego Turnieju CS:GO, o którym wspominałem tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/12242517/szykujcie-skilla-silvery-bo-wykopowy-turniej-sie-z/38296351/#comment-38296351

To mogę chyba dać trochę więcej info o którym już tam pisałem w komentarzu:

@Caishen: czas na rozegranie jednego spotkania będzie wynosił 7 dni. Jak ktoś nie umie poświęcić jednego wieczoru w tygodniu na mecz to się nie zapisuje.

Dokładny termin ustalać będą gracze między sobą ale ostatecznie w ciągu 7 dni muszą mecz rozegrać. Osoba, która będzie robiła problemy i wymyślać przy terminach przegrywa walkowerem.

Pukawka podarowała mi serwery do gier z GOTV + może dać małe nagrody w postaci kluczy CS:GO. Zostaje mi tylko jeszcze kontakt z jedną firmą, którą chciałbym prosić tylko o nagrody.

Ogólnie jak już piszę to szybkie info:


1vs1 na aim mapach albo normalnych ale to jeszcze do ustalenia z wami

32 sloty

8 grup po 4 zawodników - awansuje do fazy eliminacyjnej dwoje najlepszych po meczach każdy z każdym - każda grupa ma przydzielony jeden serwer 3 slotowy z dwoma miejscami na graczy + GOTV

W fazie eliminacyjnej najlepsi z grup grają z drugimi miejscami

Obowiązuje system z drabinką przegranych dlatego każdy będzie miał więcej niż jedną szansę w fazie eliminacyjnej

Grupy grane BO1, faza pucharowa BO3.

Domyślnie nagradzane pierwsze 3 miejsca

Turniej odbędzie się tylko jeżeli wykopiecie go na stronę główną - warunek konieczny

Cały turniej wspierany przez specjalny system do zarządzania takimi zawodami = profesjonalne rozpiski grup i fazy pucharowej, dokładne wyniki, dema GOTV itp..

Najważniejsza zasada - zaczniesz #!$%@?ć jakiś szajs szukając luk w regulaminie, próby oszustw, cwaniactwa, omijania zasad, szukania dziury w całym, utrudniać rozgrywania spotkań, uciekania podczas meczu itp. - #!$%@? ze skutkiem natychmiastowym bez szansy na wytłumaczenia - to nie jest turniej dla gimbusów, które myślą, że mają jakieś prawa w Internecie a szczególnie w turnieju, którego nie organizują

Ogólnie wszystko będzie jeszcze ustalane z wami na mikroblogu bo chcę poznać zdanie innych. Regulamin w większości jest napisany, serwis do zarządzania turniejem ogarnięty, serwery dostanę kiedy będę chciał bo z zarządem Pukawki miałem kontakt kilka lat temu jako admin jednej z większych sieci 1.6 i do tej pory ich zajebista organizacja i chęć pomocy się nie zmieniła.

Ale mam trochę zajob w pracy teraz więc może to wszystko się opóźnić.


Więcej info wkrótce. Dzisiaj prawdopodobnie będę kontaktował się z firmą o której wspominałem.

Ogólnie założeniem turnieju jest jego dość dobra organizacja i to, żeby wyszedł z rozmachem - oczekuję orgazmów silverów, wykopania na główną, dużej ilości chętnych do zapisów i przede wszystkim ludzi chcących grać a nie zapisujących się a później płaczących ,,ja dzisiaj nie mogę bo mam zadanie z pszyry, egzamin na studiach, zakupy z dziewczyną, ręka mnie boli po pracy, mama mnie bije prodidżem i wzięła mi kabel z monitora".

Turniej to ma być płynny szpil - najpierw jego oficjalna zapowiedź, później dyskusja z wami co do jego prawidłowej organizacji(czyt. liczę na wasze pomysły i wskazówki albo pomoc), oficjalny start, 7 dni czasu na zapisy(w międzyczasie oczywiście wykopanie na główną), 1-2 dni czasu na rozlosowanie grup i zaczynacie - pierwsza kolejka w grupie w ciągu 7 dni ma być rozegrana - kto nie rozegra ten dostaje walkowera, następna kolejka zaraz po niej i tak dalej aż do zakończenia fazy grupowej. Później rozlosowanie fazy pucharowej, która ma drabinkę przegranych i gra na tych samych zasadach aż do finału.

Prawdopodobnie będzie osobna mała nagroda dla osoby, która będzie wspierała turniej medialnie - kto będzie streamował swój mecz lub wrzuci VOD z niego na YT dostanie punkty do rankingu ,,medialnego". Ten co będzie najbardziej się starał by było co oglądać - dostanie nagrodę.

Plany ambitne i trzeba je poukładać. Nigdzie mi się nie śpieszy i turniej nie ruszy dopóki nie będzie wszystko dopięte na ostatni guzik + nie będę go pewny.

#csgocup - tag turnieju.

#csgo #csgozvojakiem

Wołam:

@Xivid: @Caishen: @pszemek1337: @Ramzes24, @Unife, @gumis1206, @zapiwkoichleb, @sty, @rsky, @marnujezycieiwytez, @aroaro1993, @chamanism, @Formek21, @Sooliga, @Xivid, @Hypia02, @Spizgany_Majk, @brandonek, @Pan_wons, @quakeplayer, @Arnate, @meh0wski, @Caishen, @7damian7
  • 41
  • Odpowiedz
@Perlo: chyba nie myślisz, że robienie tego za darmo byłoby moim priorytetem i celem na całe życie.

Nie jestem typem człowieka, który mydli oczy innym fałszywą skromnością w oczekiwaniu na wchodzenie mi w dupę.

Po za tym dożywotnia beka jeżeli myślisz, że organizatorzy wszelakich turniejów robią to wszystko non-profit i tylko by rozdać komuś hajs jak #!$%@? samarytanin.
  • Odpowiedz
@Vojak: Robilismy juz na wypoku turnieje w achtunga, w wormsarmageddon i inne gry i jakos zaden organizator nie wzial za to nic. Ludzie to robili zeby ogarnac cos fajnego dla innych, nikt tego nie traktowal jako prace za ktora chce otrzymac wynagrodzenie.
Mogles od razu napsiac, dajcie mi 200zl to zrobie Wam turniej xD A porownywanie jakis profesjonalnych turniejow (bo nie wiem do czego porownujesz? FACEIT, ESEA, ESL?) do jakiegos
  • Odpowiedz
@Perlo: przy czym nigdzie nie mówimy konkretnie o żadnej kasie dla mnie tylko o wpisowym bo 32 sloty zostaną praktycznie od razu zapełnione. Wpisowe ma wyeliminować debili i dać szansę tym, którzy naprawdę chcą zagrać. Przy czym jak turniej wypali to wpisowe prawdopodobnie zwrócę tym osobom w nagrodę za dobry udział. Nie dostaną zwrotu jedynie Ci co zaburzyli cały event. Pisałem o nagrodzie w punkcie 2 dla mnie ale nie
  • Odpowiedz
@Perlo: jak na jedno z wielu możliwości załatwienia tego o czym pisał Kozak czyli o wpisowym zapobiegającym problemowi z zapisami o którym dyskutowaliśmy i nawet nie brałem tego wcześniej pod uwagę to bardzo dogłębnie to bierzesz do siebie. :D

Na szczęście nie będziemy musieli się o to wzajemnie martwić jak to wszystko wystartuje.
  • Odpowiedz