Wpis z mikrobloga

#csgocup

Co do Wykopowego Turnieju CS:GO, o którym wspominałem tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/12242517/szykujcie-skilla-silvery-bo-wykopowy-turniej-sie-z/38296351/#comment-38296351

To mogę chyba dać trochę więcej info o którym już tam pisałem w komentarzu:

@Caishen: czas na rozegranie jednego spotkania będzie wynosił 7 dni. Jak ktoś nie umie poświęcić jednego wieczoru w tygodniu na mecz to się nie zapisuje.

Dokładny termin ustalać będą gracze między sobą ale ostatecznie w ciągu 7 dni muszą mecz rozegrać. Osoba, która będzie robiła problemy i wymyślać przy terminach przegrywa walkowerem.

Pukawka podarowała mi serwery do gier z GOTV + może dać małe nagrody w postaci kluczy CS:GO. Zostaje mi tylko jeszcze kontakt z jedną firmą, którą chciałbym prosić tylko o nagrody.

Ogólnie jak już piszę to szybkie info:


1vs1 na aim mapach albo normalnych ale to jeszcze do ustalenia z wami

32 sloty

8 grup po 4 zawodników - awansuje do fazy eliminacyjnej dwoje najlepszych po meczach każdy z każdym - każda grupa ma przydzielony jeden serwer 3 slotowy z dwoma miejscami na graczy + GOTV

W fazie eliminacyjnej najlepsi z grup grają z drugimi miejscami

Obowiązuje system z drabinką przegranych dlatego każdy będzie miał więcej niż jedną szansę w fazie eliminacyjnej

Grupy grane BO1, faza pucharowa BO3.

Domyślnie nagradzane pierwsze 3 miejsca

Turniej odbędzie się tylko jeżeli wykopiecie go na stronę główną - warunek konieczny

Cały turniej wspierany przez specjalny system do zarządzania takimi zawodami = profesjonalne rozpiski grup i fazy pucharowej, dokładne wyniki, dema GOTV itp..

Najważniejsza zasada - zaczniesz #!$%@?ć jakiś szajs szukając luk w regulaminie, próby oszustw, cwaniactwa, omijania zasad, szukania dziury w całym, utrudniać rozgrywania spotkań, uciekania podczas meczu itp. - #!$%@? ze skutkiem natychmiastowym bez szansy na wytłumaczenia - to nie jest turniej dla gimbusów, które myślą, że mają jakieś prawa w Internecie a szczególnie w turnieju, którego nie organizują

Ogólnie wszystko będzie jeszcze ustalane z wami na mikroblogu bo chcę poznać zdanie innych. Regulamin w większości jest napisany, serwis do zarządzania turniejem ogarnięty, serwery dostanę kiedy będę chciał bo z zarządem Pukawki miałem kontakt kilka lat temu jako admin jednej z większych sieci 1.6 i do tej pory ich zajebista organizacja i chęć pomocy się nie zmieniła.

Ale mam trochę zajob w pracy teraz więc może to wszystko się opóźnić.


Więcej info wkrótce. Dzisiaj prawdopodobnie będę kontaktował się z firmą o której wspominałem.

Ogólnie założeniem turnieju jest jego dość dobra organizacja i to, żeby wyszedł z rozmachem - oczekuję orgazmów silverów, wykopania na główną, dużej ilości chętnych do zapisów i przede wszystkim ludzi chcących grać a nie zapisujących się a później płaczących ,,ja dzisiaj nie mogę bo mam zadanie z pszyry, egzamin na studiach, zakupy z dziewczyną, ręka mnie boli po pracy, mama mnie bije prodidżem i wzięła mi kabel z monitora".

Turniej to ma być płynny szpil - najpierw jego oficjalna zapowiedź, później dyskusja z wami co do jego prawidłowej organizacji(czyt. liczę na wasze pomysły i wskazówki albo pomoc), oficjalny start, 7 dni czasu na zapisy(w międzyczasie oczywiście wykopanie na główną), 1-2 dni czasu na rozlosowanie grup i zaczynacie - pierwsza kolejka w grupie w ciągu 7 dni ma być rozegrana - kto nie rozegra ten dostaje walkowera, następna kolejka zaraz po niej i tak dalej aż do zakończenia fazy grupowej. Później rozlosowanie fazy pucharowej, która ma drabinkę przegranych i gra na tych samych zasadach aż do finału.

Prawdopodobnie będzie osobna mała nagroda dla osoby, która będzie wspierała turniej medialnie - kto będzie streamował swój mecz lub wrzuci VOD z niego na YT dostanie punkty do rankingu ,,medialnego". Ten co będzie najbardziej się starał by było co oglądać - dostanie nagrodę.

Plany ambitne i trzeba je poukładać. Nigdzie mi się nie śpieszy i turniej nie ruszy dopóki nie będzie wszystko dopięte na ostatni guzik + nie będę go pewny.

#csgocup - tag turnieju.

#csgo #csgozvojakiem

Wołam:

@Xivid: @Caishen: @pszemek1337: @Ramzes24, @Unife, @gumis1206, @zapiwkoichleb, @sty, @rsky, @marnujezycieiwytez, @aroaro1993, @chamanism, @Formek21, @Sooliga, @Xivid, @Hypia02, @Spizgany_Majk, @brandonek, @Pan_wons, @quakeplayer, @Arnate, @meh0wski, @Caishen, @7damian7
  • 41
  • Odpowiedz
@Vojak: co z zielonkami i ogólnie kontami z zerową aktywnością? Przy ostatnim turnieju graliśmy z ludźmi którzy konta założyli specjalnie na turniej i od tego czasu ani razu nie udzielili się na wykopie.
  • Odpowiedz
@Ramzes24: na Wykopie ludzie nie umieją znaleźć konkretnie ludzi do pogrania MM + duże prawdopodobieństwo problemów z rozgrywaniem meczów bo może komuś nie pasować. Znaleźć dogodny termin dla 10 osób a dla 2 osób to niebo a ziemia.

+ nie ma wstępu dla ludzi spoza Wykopu więc może być różnie ze znalezienie składu.

Najpierw 1vs1 a później jak pyknie to pomyślimy o tym 5vs5. Ale to już dla mniejszej ilości drużyn. Ale na moje i tak nie
  • Odpowiedz
@Kozak_Lkr:

Wyjścia są dwa:

1. Dostaniecie info, że pewnego dnia będą zapisy i kto pierwszy ten lepszy. Zapisy wystartują o randomowej porze ale o normalnej - czyli od 17 do wieczora. Jak ktoś pracuje albo uczy się to nie będzie
  • Odpowiedz
@Vojak: Dzięki za zawołanie, bardzo podoba mi się to, że jest to turniej wykopowy a nie ogólnointernetowy, toteż czekam na dalsze wieści i liczę, że i następnym razem krzykniesz.

Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Pan_wons: akurat do UWB nie chciałbym się za bardzo utożsamiać. :P Na szczęście miałem większe ,,sukcesy" w przygodzie z 1.6

@piekarSOAD: też był taki pomysł ale tak jak mówię - na Wykopie cebula mocno i nie byłem pewny jakby to wyszło w praktyce. Zwłaszcza, że osoby zdające sobie sprawę, że prezentuję poziom Silver 1 nie będą chciały się zapisać a turniej jest kierowany do wszystkich i ma być
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: no to zastanowię się nad tym wpisowym w postaci klucza do skrzynki. To będzie coś ala rezerwacja VIP dla chętnych.

Albo coś w tym stylu. Pomyślę jeszcze nad tym.
  • Odpowiedz