Wpis z mikrobloga

Czarny imigrant i TW Bolek nowymi idolami Wypoku.

#prawackalogika obnażona:

Oho jak zwykle "liberalny" wykop i teksty typu "moja wolność moja sprawa" nie mają miejsca w tematach typu homoseksualizm.


nie pieprzcie, że jest to temat zastępczy, skoro to wasze zainteresowanie i setki komentarzy do jednego pojedynczego znaleziska generują ruch.


Nie uważam homo za normę, ale jak coś nie jest zakazane (tak jak pedof), to nie dawanie im takich praw jak mają inni (legalne związki) jest po prostu komiczne.


Typowy wykop, wszyscy to liberały i anty lemingi. Ale jak przyjdzie co do czego, to zaglądają pod pierzynę i idą ze stadem. Obłuda i rzygac mi się chce. Banda dzieci i ciemniaków.


jak już wyrzucamy gejów poza sejm, to może wyrzućmy tez murzynów i niepełnosprawnych? Trochę konsekwencji w nietolerancji, wykopie.

#shitwykopsays:

Brawa dla tego pana. Polak jakich w rządzie niewielu.


dupa jest od srania i koniec tematu.


murzyn nas broni :)


Gdyby Godson popierał sodomitów, aborcję, itd, to łatwo byłoby go umieszczać w takim stereotypie murzyna-idioty. A tak, to przy okazji walcząc z gejami Godson niszczy rasizm w Polsce.


Wielu lewaków anonimowo wysyłało do Godsona mejle w stylu "wypier... do Afryki małpo"
  • 28
@foksio: że są idolami? Patrząc na znaleziska z największą liczbą wykopów oraz na częstość pojawiających się tematów można wywnioskować pewne trendy, które będą oczywiście aproksymacją. Też zaliczam się do wykopowiczów przecież, a często mam zgoła odmienne zdanie niż większość :).
@foksio: jest wykopowa, prawacka (nie mylić z prawicową, a już na pewno nie z liberalną) logika.

Przykład: płakanie nad "tematami zastępczymi" i jednoczesne ciągłe wykopywanie znalezisk o gejach w promocji.
@fir3fly: przykro mi. Może poezja ukoi twój ból:

Pytania brzmią ostro,


ale tak właśnie trzeba,


bo wybrałeś życie komunisty


i przyszłość czeka


twoich zwycięstw.


Jeśli jak kamień w wodzie


będzie twe czuwanie,


gdy oczy zamiast widzieć


będą tylko patrzeć,


gdy wrząca miłość


w chłodne zamieni się sprzyjanie,


jeśli stopa przywyknie do drogi najgładszej.

Partia. Należeć do niej,


z nią działać, z nią marzyć


z nią w planach nieulękłych,


z nią w