Wpis z mikrobloga

Mirki, gram sobie teraz we Fifę 15, świetna gierka, bije najnowszego PES-a pod każdym względem. Prowadzę Legię, co prawda po 4 meczach jestem 12 w lidze ale gra się fajnie, mam zamiar wygrac Ligę Mistrzów i spełnić to co się w realu nigdy nie uda xD

Moja przygoda z grami piłkarskimi wyglądała tak:
- Soccer na pegazusa w latach 90-tych, do 2002 roku kiedy to pegazusa szlag trafił
- Fifa 99 na PC w domu, rok 2003 i pierwszy komputer, takze grywałem w demo Fify 2004 lecz wolałem 99

Potem nastąpił rozbrat z serią FIFA:
- w 2005 roku zagrywałem się w PES-a 4
- w 2006 w 5
- potem mniej w 6

W 2007 roku nastepuje chwilowy powrót do FIFY:
- długo zagrywałem się w edycję 2007

Później znowu lata dominacji PES-a
- 2008, 2009, 2010

Po czym znowu FIFA :

11 przez dwa lata bo nowsze się cięły.

I teraz FIFA 15 na laptopie.

A u was jak było?

#fifa #grypilkarskie #gry #pilkanozna #football #pes
  • 8
@wujeklistonosza: FIFA 2002, 2003, potem poznałem PES3(w międzyczasie zawsze zagrałem w FIFĘ ale wiedziałem, że nie dorasta do pięt PESOWI), i tak gdzieś do PES 2011(szczytem formy i najlepsza częścią PES6). Dopiero gdy FIFA zmieniła się znacząco po wejściu nowych konsol(i przeniesieniu tego na PC z "lekkim" opóźnieniem) czyli od FIFA 12, zostałem jej wierny. Zwłaszcza od czasu gdy zacząłem kupować oryginalne i grać w FUT.
@wujeklistonosza: Zaczynałem od Fify później w okolicy PESa 3 dostrzegłem jak drewniana jest to gra. Przez lata tylko PES ale tego co zrobili z tą grą po 6tce im nie wybacze. Szóstka to ostatni dobry PES dla mnie. Teraz tylko Fifa od 2011 kiedy to wersja PC po raz pierwszy zrównała się z konsolowymi bo wcześniejsze porty na PC to był żart.
@wujeklistonosza:
FIFA od początku czyli International Soccer, przez wszystkie edycje specjalne itp. aż po 2005. Potem przesiadka na PES 4, 5 i 6, którego katowałem aż do ubiegłego roku. Trochę liznąłem FIFA 13, 14 i 15. Teraz PES 2015, większa frajda (mowa o PS4).