Wpis z mikrobloga

Czy używa ktoś Moto G 2014 na jakimś custom romie i może coś polecić? Ewentualnie powiedzieć czy jest duża różnica w wydajności między stockiem? Dzisiaj tak mi zlagowała, że muszę nad czymś takim pomyśleć. #android #motog
  • 14
  • Odpowiedz
@oranje: robiłeś wipe? Ogólnie 5.0.2 nie chodził u mnie tragicznie lecz po prostu normalnie. Nie powalał szybkością dlatego na customa sie przerzuciłem. Na AICP oparty o 5.1. To już chodzi rewelacyjnie!
  • Odpowiedz
@xamil54: i dzięki Bogu xD czekam na 5.1 lub nawet 5.1.1 bo wczoraj service update się znowu aktualizowało. Ogólnie siedzę na 4.4.4+GB+xposed+amplify+greenify bo bateria dociąga do 8h na WiFi
  • Odpowiedz
@oranje: tak naprawdę to dużo daje wg mnie intelli3g bo do rozmów akurat nie potrzebuje 3g więc jadę na 2g. A amplify mi kontroluje wakelocki. Mam też lux autobrightnes do kontroli jasności.
  • Odpowiedz
@xamil54: widziałem u fachowców na custom kernelach od fauxa wyciągali prawie 10h xD ale jak się gra to 4-4:30 nie więcej. Natomiast na obniżonym taktowaniu w zakresie ok 300-800 MHz z zarządzaniem rdzeniami podobno przy jasności na 10% niby osiągano wynik 12 godzin. Tylko czy to ma sens i jak działa telefon to nie wiem. Ja jadę na stocku 4.4.4 i ten uważam na tą chwilę za najsensowniejszy. Testowałem i 5.1
  • Odpowiedz