Wpis z mikrobloga

Będzie znów o #tinder ale w sumie z #badoo też to się sprawdza.
Idziesz z laską do miasta. Jest piękna i w zasadzie to nawet nie masz ochoty jej od razu przelecieć z samego szacunku do niej. Super się rozmawia i w ogóle wszystko jest zajebiście...
Ale #!$%@?! dlaczego przy którymś z kolei zamówieniu z baru ona w końcu nie powie, że może ona zapłaci?
Iphone 6 w torebce, okulary rolena ralfa na nosie... ale płać #!$%@? za mnie...

  • 38
  • Odpowiedz
@Powuyo: masz, bo pytasz dlaczego one tak postępują to Ci odpowiadam. bo nie powiedziałeś jej tego (i sprawdzasz jej reakcje, czy focha), a jak jest atrakcyjna to zwykle przyzwyczajona do pieskowania. że będzie brała jak dają, bo to podnosi samoocene. lepiej było zapłacić raz bo zaprosiłeś (?), dogodzić jej i uciąć. jakby było jej dobrze to by sama zaczela pisac, prosić i sie angażować, a Ty bys miał seks za
  • Odpowiedz
@Powuyo: ja mam takie doświadczenie, że zazwyczaj laski pochodzące z małych miejscowości (do 50 tys mieszkańców) poniżej 20 roku życia, mniej chętniej płacą za siebie, niż te starsze i z większych miast. Myślisz, że może być jakaś zależność, jak to wygląda teraz u Ciebie?
  • Odpowiedz
@Dnk: Ciężko mi powiedzieć, w sumie dosyć często spotykam się z kimś nowym xD No i jeżeli idziemy do mnie na wino to wiadomo, że płacę za wino a to nie generuje jakichś dodatkowych kosztów.

W sumie pierwsze raz spotkałem się z czymś takim, że dziewczyna nawet nie próbowała wyciągnąć portfela. Ma powyżej 20 lat i pochodzi z miejscowości większej niż 50 tys. mieszkańców. Wpływ na to może mieć to,
  • Odpowiedz
@Dnk: to musiałoby być długofalowe. Musiałbym powiedzieć, że studiuję psychologię, prowadzę badania i w ogóle :D
a później te ankiety i tak byłyby gówno warte bo jak laska mówi tak to myśli nie... ale nie zawsze :D
  • Odpowiedz
@Powuyo: myślę, że jakbyś sam wypełniał takie ankiety, to by się nie zorientowała o co chodzi przy pytaniach typu skąd pochodzi, czy ma rodzeństwo itp :D a czy płaci za siebie czy proponuje jakieś podobne rozwiązanie to musiałbyś z zachowania wyczytać :P zastanów się nad tym, byłbym ciekawy wyniku, może by się okazało, że najmniej pazerne dziewczyny pochodzą z Radomia :D
  • Odpowiedz
@Dnk: W poznaniu pewnie mało jest dziewczyn z radomia :D dużo studiujących dziewczyn jest z Konina, Kalisza, Zielonej Góry, trochę z Gorzowa, sporo z pomorza [Koszalin] i zadziwiająco dużo ze Szczecina :D
  • Odpowiedz