Wpis z mikrobloga

Takie moje przemyslenia. To wystapienie JKM: http://www.wykop.pl/link/2508363/gosc-wydarzen-janusz-korwin-mikke/ postanowilem puscic babci, ktora na polityke i sytuacje w kraju ma wbite, bo po prostu w tym wieku pewne kwestie ja juz nie interesuja.

W przeciwienstwie do dziadka, zadeklarowanego PO, popierajacego obecnego prezydenta i nienawidzacego PiS (zwlaszcza Macierewicza).

I oczywiscie dziadek uwaza Korwina za oszoloma, ktory w ogole nie powinien pojawic sie na polskiej scenie politycznej.

Babcia tez tak uwazala, do poki nie obejrzala wyzej wymienionego wystapienia. Poniewaz taki obraz Korwina przedstawil jej dziadek.

Babcia byla zaskoczona, ze facet potrafi tak sypac argumentami. Nie gadac glupot, ale konkretne argumenty. Mowi, ze szkoda tylko, ze glowne media go tak niszcza.

To mi tylko pokazalo, ze wystarczy pokazac, jaki Korwin jest naprawde, a nie taki, jakim go kreuja media.

#4konserwy #neuropa #jkm
  • 16
@maciejkack: widzę, że kuce mają nową strategię, popatrz na komcie pod znaleziskiem.
Obejrzałem część tego wywiadu i nic specjalnego tam nie ma ALE kuce, że dziennikarz szarżował, próbował szaleńczymi atakami przyprzeć JKM do muru a ten się nie dał, bohatersko odpierał ataki, itd.
Nie dość, że się zwołują do wykopywania na tajnych grupach, to jeszcze te przesłodzone komentarze.
wystarczy pokazac, jaki Korwin jest naprawd


@Viarus_: to pokaż babci co Korwin mówi o zdradzaniu żony i że ma się za hipokryzja taka, że się na zewnątrz mówi dobrze a po cichu się robi różne ch…stwa.
Ciekawe czy babcia dalej będzie popierać.
@Viarus_: przesłuchałem specjalnie dla ciebie tego wywiadu <3
1:14 w Europarlamencie są głupi ludzie i wariaci
2:55 Unia jest prowojenna w stosunku do Ukrainy
3:35 kara śmierci tak bardzo wartością europejską
5:17 znów bzdury, że drapacze chmur to rozwój
5:53 bzdura oparta dzięki jakiemuś pseudoartykułowi z jakiejś gazety
9:10 UE się rozpadnie, mówi tak od dawna i jakoś ma się dobrze
12:33 przyjazna Rosja, tak bardzo xD
13:10 żadnej różnicy pomiędzy
@maciejkack: trzeba było odpuścić sobie sluchanie :) Kult jednostki jest wśród kucow zbyt mocny by przekonać ich jakimikolwiek argumentami. Cos jak te matki wrzucające na facebooka tony zdjęć własnego dzieciaka. Nie rozumieja ze ich dzieciak nie różni sie niczym od innych a sranie setką fot dziennie jest fajne tylko dla nich. I nie da sie takiej niczego wytłumaczyć :)