Wpis z mikrobloga

214 877,72 - 6,04 = 214 871,68

To już 4 dzień na zbilansowanej diecie redukcyjnej specjalnie przygotowanej pod moją osobę. Czuję się bardzo dobrze, nie chodzę głodny mimo 2100kcal, wczoraj na boksie miałem jakby więcej energii, a dzisiaj bieganie i bardzo przyjemne 6km.
Żywienie zmieniło się na regularne o równych porach i na "pudełkowy" tryb. Średnio trzy posiłki przygotowuję dzień wcześniej, więcej spędzam czasu w kuchni.
Jutro pieczony kurczak z marchewką, ananasem i makaronem :)
Jak jesteś zainteresowany/a moimi wrażeniami z okresu #redukcja #dieta zapraszam do tagu #dietapolski

#sztafeta

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
polskipl - 214 877,72 - 6,04 = 214 871,68

To już 4 dzień na zbilansowanej diecie red...

źródło: comment_qn74GjpYI9UBqA8PRuKaZgLQxPh6eofI.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 2
@franward: dodatni bilans kaloryczny i masa pójdzie :) więcej siłki niż biegania, ja mam zalecone teraz więcej biegania, aerobów niż boksu, waga docelowa 76-78kg
  • Odpowiedz
@polskipl: ja już na dodatnim od wakacji lecę, ale na siłce nie ćwiczę. biegam, pływam i pedałuję do triatlonu i też sztuki walki. oczywiście jakieś 10 kg przybrałem, ale bardzo ciężko ( ͡° ʖ̯ ͡°) i jeszcze weganin hir to białko troche ciężej nabić
  • Odpowiedz