Wpis z mikrobloga

  • 0
@ediz4: Wysmiewane wyzej panie tez powołują się na bezpieczeństwo i porządek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym wykopowi "wolnosciowcy" bardzo chętnie zabranialiby rzeczy nie mających z tym nawet nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@gaska: Chyba inaczej rozumiemy ten termin. Bezpieczeństwo i porządek ma państwo zapewnić obywatelom - żeby nic im się nie stało krzywda z ręki innego obywatela itp. - chcącemu nie dzieje się krzywda
  • Odpowiedz
@gaska: nie wiem konkretnie co masz na mysli ale to co pisza obie panie to kompletnie nie logiczna utopia.
Spozycie alkoholu magicznie nie spadnie poprzez wzrost cen czy zakazy sprzedazy (obecnie Norwegia to swietny tego przyklad, nie wspomne o USA lat 20tych)
Pomijam juz fakt ze nie mozna byc wolnosciowcem z takimi pogladami.
  • Odpowiedz
  • 0
@ediz4: Błagam, tylko nie te haselka. Rozumiem to dokładnie tak samo, śmieszy mnie jednak, kiedy ktoś nazywając się wolnosciowcem pisze, ze tego i tego by ZMUSIŁ do danej czynności i ZABRONIL innej, bo nie podoba mu się z jakiegoś powodu.

@nofink: Nie musisz mi tego tłumaczyć, dla mnie to tez bzdury. Pije do tego określania się wolnosciowcem przy chęci narzucania innym jak mają żyć, pracować itd. Co jest niby krytykowane
  • Odpowiedz