Wpis z mikrobloga

@CapoDiTuttiCapi: możesz mieć i na ukos, nie ma znaczenia, liczy się jak mówię głownie twoja waga, przełożenie ramy i twoje preferencje czy wolisz twardo / miękko oczywiście i tak damperem regulujesz powrót, naprężenie wstępne, tłumienie początkowe / końcowe itd
  • Odpowiedz
@integra: Okej, pytam bo muszę wymienić ten widoczny na zdjęciu bo się #!$%@?ł i olej wyciekł, dostępne są tylko 650 LBS obecny ma 750 LBS. Wiem że to i tak dość tarde sprężyny, nawet jak na te moje 78 kg w ciuchach ale przy 750 LBS ten czarny stelaż wrzynał mi się w ramę przy większych obciążeniach (widać przetarcia pod linką hamulcową) dlatego nie chcę zbyt miękkiej sprężyny.
  • Odpowiedz
@integra: Kupiony okazyjnie, budżet nie pozwala narazie na nic lepszego ale wyjąwszy #!$%@? zaprojektowany tylny trójkąt w zasadzie nie narzekam. "Horizon tryton" jeżeli cokolwiek Ci to mówi.
  • Odpowiedz
@integra: No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Był przeceniony chyba o ponad połowę, bo miał zepsute łożyska, ojciec kupił i oddał na gwarancję to go zrobili. Jak na tamtą cenę to i tak dobry.
  • Odpowiedz