Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam czy #prokuratorboners zawsze wyglądały tak samo? Bo mam nieodparte wrażenie, że w moich czasach gimbazy dziewczyny wyglądały jak dziewczyny z... gimbazy. Mam w swoim rejonie jedno gimnazjum (listonosz here) i co dziś widziałem to moje. Przecież większość tych dziewczyn wygląda na 18+ i to spokojnie.

W moich czasach byłeś wygrywem jak koleżanki witały się z tobą po przez przytulenie, teraz to chyba normalka (Z tego co obserwuję) większość mojego rocznika w gimnazjum to nawet cycków nie miała, a jak jakiejś przez wakacje urosły to fenomen na całą szkołe "a widziałeś tą z 3D?!"

I weź tu człowieku zagadaj. Podbijesz, pośmieszkujesz a później okazuje się że ona ma 15 lat, i jest 11 lat młodsza od ciebie :| I w tym momencie wychodzisz na pedofila. A za kilka lat będzie tak, że gdy ja pisałem egzamin gimnazjalny to ich jeszcze na świecie nie było...

#ciezkieczasy
CreativePL - Tak się zastanawiam czy #prokuratorboners zawsze wyglądały tak samo? Bo ...

źródło: comment_EhORhNqnYUz4hdesEho7u91TtltUNFTW.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@CreativePL:
15 lat to nie pedofilia, ani prawnie, ani medycznie, ani nijak. Jeśli nie wygląda jak dziecko to nie jest to pedofilia (medycznie), a 15 lat to wiek przyzwolenia w Polsce, więc nie jest nawet współżycie z nieletnim (potocznie określane przez media pedofilią).
  • Odpowiedz