Wpis z mikrobloga

Może ktoś z wyemigrowanych mirków jest mi w stanie pomóc:

Chce przetransportować odkurzacz sporych gabarytów z Kornwalii do Polski, najlepiej do Białegostoku, ale jak nie to powiedzmy do Warszawy. Odkurzacz ma wymiary: 90x80x60cm i wazy jakies 50kg, wiec wszystkie strony z oferta paczki DPD z uk - odpadają. Przewozy natomiast zazwyczaj są z jakichś dużych skupisk, typu Londyn, Bristol, czy coś.

Znacie jakąś firmę, która zajmuje się transportem rzeczy większych gabarytowo z terenu całego UK? Kornwalia nie jest jakoś super nie po drodze, to nie szkocja niby, jednak nic a nic nie mogę znaleźć. Chodzi dokładnie o miejscowość Redruth.
#emigracja #emigrujzwykopem #uk
quit13 - Może ktoś z wyemigrowanych mirków jest mi w stanie pomóc:

Chce przetransp...

źródło: comment_rNKghHnUpQR9HxMus8vhSgPy8FLUkqJm.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: no wlasnie temu slabo, bo to jak to odkurzac zkupiony na ebayu. Potrzebny mi taki typowy polski januszowy biznes, że typ ma transita i nim jezdzi tu i tam, ładuje to, a potem hej do Polski.
  • Odpowiedz
@quit13: wejdź na blablacar.pl i podzwoń do tych, którzy może będą wracać do Polski albo Kornwalia>Londyn i dopiero z Londynu do Polski, co prawda to przewóz osób, ale jakiś januszbiznesu na pewno zdecyduje sie za odpowiednia ilosc gotowki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz