Wpis z mikrobloga

To już chyba lepiej GTX660 wybrać. Sam mam taką od MSI i za tą cenę nie jest źle. Wiadomo że nie jest to karta z wysokiej półki ale w Unity na średnio/wysokich w fullhd pograsz. Z tego co widziałem w GTAV też daje radę.
@kett47: ja się zdecydowałem właśnie ostatnio na 750 z okazji GTA V i jestem zadowolony. Karta w tej cenie (od MSI) jest bardzo w porządku. Nie wymaga dodatkowego zasilania, zasilacz wystarczy 400-450, więc być może nie będziesz musiał go wymieniać.
GTA chodzi na średnich/wysokich w 60fpsach. Ja generalnie się zbyt długo ustawieniami graficznymi nie bawiłem, ustawiłem byle było ładnie i płynnie, więc pewnie można konkretnie z tej gry wyciągnąć jeszcze więcej.
@kett47: ech, właśnie wyłączyłem GTA, dlatego nie odpisałem :) Ale generalnie mam średnio/wysokie poustawiane. Nie bawiłem się z tym zupełnie, wyłączyłem to, co ludzie mówili że zjada najwięcej pamięci. Mam vramu zajęte jakieś półtora giga.
Ale gra wygląda dobrze - tak samo jak na PS4, może i lepiej bo chyba dalej widzę + mam ~60fpsów w 1920x1080.

Oprócz tej karty mam 6gb ramu i i5 3470