Wpis z mikrobloga

@z1emniak: Jak ja rozumiem To Michael 10 lat temu ugadał się przed akcja z Davem by podłożył chłopaków(?) i siebie w zamian za wolność (jak wcześniej wspomniano raczej to nie jest program ochrony świadków, a raczej tuszowanie) i geldy. Trevor był przekonany, że Townley został zabity, a Brad przeżył (listy), jednak Brada wsadzili do trumny Townleya, a Michael udawał głupa siedząc cicho na dupie. Ogólnie Trevor ma za złe zrobienie go
  • Odpowiedz
  • 0
@z1emniak: Jak ja rozumiem To Michael 10 lat temu ugadał się przed akcja z Davem by podłożył chłopaków(?) i siebie w zamian za wolność (jak wcześniej wspomniano raczej to nie jest program ochrony świadków, a raczej tuszowanie) i geldy. Trevor był przekonany, że Townley został zabity, a Brad przeżył (listy), jednak Brada wsadzili do trumny Townleya, a Michael udawał głupa siedząc cicho na dupie. Ogólnie Trevor ma za złe zrobienie go
  • Odpowiedz
@z1emniak: Raczej Trev ogarnia to, że Michael współpracował z FIB, jednak boli go:
a) Że zdradził ich ta akcja 10 lat temu
b) Ukrywał stan faktyczny ich kumpla z ekipy
c) Chciał kraść z nową ekipą, zapominając o ziomeczkach ze starej.
  • Odpowiedz
  • 0
@z1emniak: Raczej Trev ogarnia to, że Michael współpracował z FIB, jednak boli go:

a) Że zdradził ich ta akcja 10 lat temu
b) Ukrywał stan faktyczny ich kumpla z ekipy
c) Chciał kraść z nową ekipą, zapominając o ziomeczkach ze starej.

@Humbakos: nowa ekipa? Dochodzi ktoś oprócz Franklina?
Z Lesterem współpracowali już dawno, jeszcze bez Franklina.
  • Odpowiedz
@z1emniak: Myśle o skoku na jubilera, tam dobierało się pare osób. Ja na miejscu T. też byłbym zniesmaczony, że mój best funfel, ozywa, obrabia sklepy i nawet cześć nie powie
  • Odpowiedz
  • 1
@z1emniak: Myśle o skoku na jubilera, tam dobierało się pare osób. Ja na miejscu T. też byłbym zniesmaczony, że mój best funfel, ozywa, obrabia sklepy i nawet cześć nie powie


@Humbakos: kumpel miał być martwy, a posiadłość za 2,5kk sama się nie odbuduje ;P. W sumie to nic by nie było gdyby Majkel nie wypowiedział tego swojego jakiegośtam tekstu albo ten tenisista nie pukał jego zony ;D
  • Odpowiedz
@z1emniak: Ogólnie mam wrażenie, że to wina jego rodziny. Franklina poznał przez syna idiotę. Frank zasiał w nim nostalgie za dawnym fachem. A puszczalska żona spowodowała realne problemy finansowe na które umiał tylko w jeden sposób zarobić.
  • Odpowiedz
@Humbakos: ogólnie to trevor był typem do odstrzału. FIB mieli zabić trevora podczas napadu w north yankton, jednak jak wiadomo nie poszło po ich myśli i zginął Brad. Miało być na odwrót - trevor w trumnie michaela, brad w więzieniu.
Michael jest w tym programie ochrony świadków, tuszowanie tej sprawy to co innego. Wszystko by było okej, nawet po tym napadzie na jubilera gdyby nie słowa Michaela po których wszyscy go
  • Odpowiedz