Wpis z mikrobloga

@Donovan: Mam takie śmieszne pytanko, czemu murzyny nigdy czegoś zbliżonego nawet nie zbudowały ?

a) bo są gorszymi ludźmi ?
b) bo biali podle wyzyskiwali całą afrykę już w średniowieczu, nawet gdy tam nie docierali


( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa
@Donovan:

eee, no, nie idzie im tak źle, jak widać na obrazku.
A wiesz co by pomogło, żeby umieli budować zamki ?
Spisanie języka.
A jak już by spisali język, to mogliby zacząć odkrywać matematykę.
A jakby odkryli podstawy matematyki, to mogliby zacząć odkrywać podstawy geometrii.
A jakby odkryli podstawy geometrii, to mogliby zacząć odkrywać podstawy architektury.
A jakby odkryli podstawy architektury, to mogliby odkrywać podstawy materiałoznawstwa.
A jakby odkryli podstawy
Laserade - @Donovan: 
 
eee, no, nie idzie im tak źle, jak widać na obrazku.
A wie...

źródło: comment_7srtB8DJv8EVGEz9u0NDHMF4A7KNYIKP.jpg

Pobierz
@steemm:


a ty jaki miałeś wkłąd do nauki "białego człowieka"?


Zdajesz sobie sprawe, jak to jest tendencyjne pytanie ? A jaki moglem miec, odkrywqc TO CO JUŻ ZOSTAŁO ODKRYTE ? No wybacz, uprzedzili mnie o 1000 lat ... a mam taki chociazby, ze nie koncze szkoly na edukacji niepelnej podstawowej jak mnostwo czarnych w krajach zachodu.

@michelney:
Maja swoj jezyk, swoja architekture, kalendarz na podstawie obserwacji gwiazd, przylozyli sie na
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Ale manipulacja i kłamstwo =) .
No ale nie oczekiwałem nic innego z twojej strony.

Zgadnijmy, CZEMU NIE MA PODPISÓW pod tymi zdjęciami ?
Odpowiedź: bo by od razu demaskowały twoją manipulacje.

1. GreatMosqueof_Djenné

meczet, postawiony razem z przyjściem arabów do Sudanu i przyniesieniem tam islamu. Stworzony przez przybyszy z bliskego wschodu.

2. Zamek Fasilidesa

Etiopczyk ŻYDOWSKIEGO pochodzenia, zamek zaprojektowany i stworzony przez żydów. Ich potomkowie żyją tam
@Laserade:
1. Djenne jest w Mali i nie wygląda to na bliskowschodnią architekturę
2. Lol Fasilides to był cesarz Etiopii i wierny Etiopskiego Kościoła Ortodoksyjnego. Mała społeczność żydowska wyemigrowała w większości do Izraela. Etnicznie maja niewiele wspólnego z Żydami.
3. Tu masz rację Egipcjanie są jak to byś napisał "ciapaci"
4. 5. Tu też masz rację

Drugi post:
1. Drugi raz nazywasz go Żydem. To samo kłamstwo powtórzone dwa razy staje
f.....o - @Laserade: 
1. Djenne jest w Mali i nie wygląda to na bliskowschodnią arch...

źródło: comment_qDgFgUohvREvdrPYGs5rE1C6wcqIH3hc.jpg

Pobierz
@flavisoto:

Ciekaw jestem, czy mieszasz sprawy tu z nieswiadomosci i ignorancji czy celowo.

1. Jest w Mali, aloyr islam zostam tam PRZYNIESIONY. I to nie przez wedrownych czarnych.

2. Fasilides pochodzi Z DYNASTII SALOMONA. Z żydów sefadryjskich. Lud przybyly do Etiopii w tamtym czasie tez taki byl, wiele osob z kasty kaplanskiej do dzisiaj ma cechy typowych zydow, szkoda ze skasowal mi sie poprzedni post gdzie taki przykladowy typek byl. Brak
@Laserade:
Nie wiem czy odpisywać, skoro nazywasz mnie ignorantem i żadne argumenty do ciebie nie przemówią. Ale odpisuję ostatni raz. "Mieszam się" w te sprawy, bo mnie zawołałeś.

1. I co z tego, że islam został przyniesiony? Ten meczet nie wygląda na arabską architekturę.

2.1 Wiesz, że z tą dynastią Salomońską to jest tylko legenda?

http://thetablet.org/wp-content/uploads/2012/08/Palos.jpg
Tu masz patriarchę Etiopii. Na Żyda nie wygląda.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że murzyni