Wpis z mikrobloga

Siemanko. Mirki i Mirabelki sprawa następująca: posiadam ok 1ha terenu w obszar którego wchodzi las, łąka, staw, rzeczka. Owe miejsce jest ok 100km od Wrocławia i Łodzi. Teren bardzo malowniczy w sąsiedztwie kompleksów leśnych z którego zresztą wpada mnie dużo prze najróżniejszych leśnych zwierzaków. Teren o dwóch duszach. Z jednej strony można tam samemu, wsł#!$%@?ąc się w odgłosy lasu kontemplować nad sensem życia, z drugiej zaś strony można tam robić bezprzypałową imprezę dla 100 dzikich osób. Jest tam woda, prąd, 2 altany, miejsca na ognicho oraz co najmniej komfortowe słabe przestarzałe zaplecze sanitarne. Jest jeszcze 40 miejsc noclegowych na łóżkach piętrowych rodem ze szpitala:)
W związku z tymi wszystkimi okolicznościami chciałbym tam założyć taki mały ośrodek z kilkoma domkami, poligonem na paintball, parkiem linowym lub czymkolwiek innym co pomogłoby gościom milej spędzać czas. Ośrodek skierowany na jakieś prywatne wynajmowanie dla odnalezienia spokoju lub na imprezy integracyjne, wieczory panieńskie lub cokolwiek innego byleby mi zapłacili:)
Chciałbym się od Was dowiedzieć czy jest szansa na jakieś sensowne dofinansowania na tego typu pomysły? Jak wygląda cała procedura? I generalnie rzecz biorąc jestem otwarty na Wasze propozycje które pomogą mi ruszyć biznes:) Z góry dziekuję:)
#oswiadczenie #las #pytanie #agroturystyka? #pomozmirkowiwzalozeniubiznesu #konstruktywnesugestiezawszespoko
  • 4
Tak przy okazji dodam, że teren na chwile obecną nadaje się idealnie pod letnią bazę jakiś grup paramilitarnych! Ci mogą liczyć na wyjątkowe zniżki:) Albo w ogóle wjazd za darmo w zamian za pomoc przy pracach leśno-porządkowych:)