Wpis z mikrobloga

Jak ktoś mi zaraz wyskoczy, że "THEY" czyli żyjący w 5 wymiarach "ludzie", których rasa zaistniała dzięki akcji Coopera to nie "obcy" to szlag mnie trafi drugi raz dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Werbel: ludzie, ty imbecylu xD
@Kliko: też to przeczytaj, lamusie xD. I dorzuć do kolejk "Science of Interstellar" ;). Randomowy blog to nie fizycy. A doktorzy z pierwszej notki się spuszczali nad filmem. Super dobór źródeł prukwo xD
  • Odpowiedz
@Werbel: Ale przecież to są ludzie, którzy zasiedlili planetę Edmunda i wyewoluowali, weź pod uwagę różnicę w upływie czasu na Ziemi i planecie Edmunda.
  • Odpowiedz
  • 0
@flejwaflejwaplejapleja:

a lot of speculation was made, in particular regarding things inside a black hole. I couldn't help but notice references directed at physicists. For example, I laughed out loud when they were talking about how they cannot reconcile quantum mechanics and relativity and how they need to go into a black hole to get the necessary data. Also, when Murph was writing equations on the blackboard, I noticed that
  • Odpowiedz
@Werbel: Po prostu Ty wykluczasz, że człowiek może wyewoluować do stopnia w którym będzie mógł manipulować czasem i grawitacją i traktujesz ich jako istoty obce, dla mnie to jest możliwa ścieżka rozwoju.
  • Odpowiedz