Wpis z mikrobloga

@butterfly: no to u facetow jest doklanie na odwrot.
Wbrew pozorom to wcale zle nie siwadczy o gosciu, tinder/badoo to nie sa aplikacje do zglebiania duszy innej plci, oprocz podobienstwa charakterow ciezko mi sobie wyobrazic laske 2/10 z gosciem ktory wyglada dobrze, tak samo nie widze dziewczyny 9/10 z jakims grubym, biednym kucem.
@butterfly: Albo masz tam jakieś nagie zdjęcia, albo masz tam więcej takich samych zdjęć jak te trzy ogólnodostępne. Tylko w takim razie po co robisz z nich jakąś nagrodę dla wybrańców? Z takim nastawieniem to wybierałbym już imiona dla kotów.
ja nie szukam seksu. Nie potrzebuję więc się ujawniać jak na jakimś konkursie.


@butterfly: Przyklasnęłabym ci, gdybyś mówiła o zachowaniu na np. mirko. Ale to całe badoo służy do czego innego, więc nie powinnaś się dziwić, że jesteś tam traktowana jak towar w sklepie.
@MagnitudeZero: Niech będzie. A co do @butterfly to nie ma sensu się z nią wdawać w dyskusje. Laska jest jakaś średnio normalna - zrobiła konto na Badoo - portalu, który służy przede wszystkim do poznawania ludzi na szybki numerek i wielce "zdziwiona" co dwa dni, że ktoś chce wiedzieć jak wygląda itp. W ogóle tekst "Widać na czym wam zależy" xD To jest jakaś beka stulecia. Oczywiście, że wygląd gra wiodącą
@MagnitudeZero: Nie wiem. Kojarzę tylko Badoo. Przecież tam, żeby móc porozmawiać musicie najpierw oboje kliknąć, że się sobie podobacie. Pierwsza selekcja to wygląd. Nie znam się na tych portalach, ale przynajmniej z nazwy chociażby sympatia.pl jakoś większe nadzieje powinna dawać.