Wpis z mikrobloga

@butterfly: Raz widziałem jak koledzy przeglądali profile na telefonie i komentarze brzmiały "ale twarz" "ale dupa" "zobacz jaka płaska". Prostacka wiązanka. Przypominało to przeglądanie katalogu, w którym można wizualnie sprawdzić towar i dodać do ulubionych, ewentualnie do koszyka. Odinstaluj to.
  • Odpowiedz
@brunetroll089: normalne, ale pewnie myślą że nagie, jak to zwykle tam bywa.
@worldmaster: przykład powtarzającego się schematu, nie udostępniłam, no to spadaj. Non stop takie akcje.
A poza tym jesteście facetami, to po prostu nie widzicie tego bólu dupy :P hejt.
  • Odpowiedz
@worldmaster: dokładnie. Facet prosty zwierz, musi mieć na czym oko zawiesić i tyle. Wątpię żeby laski liczyły że poznają przez internet kogoś kto zachwyci się rozmową z nimi szczególnie że z własnego doświadczenia wiem że w sporej części laski nie mają nic do powiedzenia i trzeba je ciągnąć za język ;)
  • Odpowiedz
@butterfly:

>zarejestruj się na portalu gdzie oceniasz ludzi prawie wyłącznie po wyglądzie

>miej ból dupy bo ktoś chce twoje zdjęcie

>??

>brak profitu.
  • Odpowiedz
@butterfly: No a po co są te serwisy? Nie wiem co to za gówno, badoo czy tinder - nie używam. Ale chyba służą do poznania się/randkowania. Jak można randkować z kimś, kogo się nie widziało nawet na fotce?
  • Odpowiedz
@butterfly: nie widze problemu. Przeciez tam jest milion grubych lasek z przerobionymi fotami/fotami ukrwajacymi 99% wad wygladu, jak masz zdjecia w tym stylu to chcial sobie obczaic z kim ma do czynienia, gosc ceni swoj i Twoj czas po prostu.
  • Odpowiedz