Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ: za riposte chciałbym dac ze 20plusów( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do motocykli, to pierwszego sprzedalem po 2 latach a aktualnego mam juz od 3:) za mało kasy na moto marzeń, a i tak pewnie nie skończyło by się na jednym( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: swoj mam trzeci. Chcialbym go zachowac juz na lata bo to prawie zabytek. Ale bardzo chcialbym tez inne, a tych nie kupie poki nie sprzedam swojego. Wspomagam sie jazdami czasami innym sprzetem, ale ciezko, ciezko :)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: u mnie obecnie SV650S w planach kupno czegoś większego i bardziej pod turystykę (prawdopodobnie VFR800). Potem zobaczymy, może zmiana na Z1000SX jak będzie brakło mocy, motocyklem marzeń byłby jakiś hiperturystyk prawdopodobnie Hayabusa, ale nie wiem czy nie będzie na mnie za wielka. Ogólnie chodzi mi o dość uniwersalną maszynę i do miasta i na wyjazd, choć możliwe, że nie będę miał już potem ciśnienia na większą moc (będę starał się
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: miałem się przesiadać na Ducati 848... aleee porzucilem pomysl i podokupowalem dodatki. Tego sobie zostawie niech bedzie potem zabytkiem, jest moto moich marzen. :) czekam na premiere Hondy True Adventure i sobie pozniej, pozniej (jak juz stanieje odpowiednio :P) dokupie.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: aaaaaaaaa o ducati mowisz... jest ladne, ale jest awaryjne cholernie jak to ducati i to mnie od tego odwiodlo... jednak zostaje przy japonskim R4 oszacowanym na przebieg 250k km+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: od tego sezonu mam FZ6, póki co planuję go zostawić na parę lat, tym bardziej że niedługo zbliżają się studia i pewnie nie będę za dużo na nim jeździł, więc nie ma co zmieniać. ale w przyszłości na pewno będę coś chciał z mocniejszym dołem i większą mocą, tak 40 kucy więcej i nic wiecej mi nie potrzeba :)
  • Odpowiedz
@Stitch: motormania - > Po dzisiejszym teście nowej RSV4 wiemy na pewno, że żaden z drogowych superbików nie może się z nią równać pod względem zwrotności i lekkości prowadzenia w zakręcie - w zakrętach poprzecieracie łokcie na wylot - Pejserini musi już poprosić wujka Dainese o nowy kombi
  • Odpowiedz