Wpis z mikrobloga

@cyberpunx: teraz poproszę Cię o przytoczenie wypowiedzi Korwina, w której twierdzi, że się brzydzi niepełnosprawnymi. Co post to jakieś niestworzone rzeczy wygadujesz.

Nikt nie twierdzi, że niewidzialna ręka wolnego rynku zlikwiduje nierówności społeczne. Z komunizmem Ci się chyba pomyliło a to nie ta partia.
Kto nie chce zarobić na swoje jedzenie niech też nie je, jaki z tym masz problem?
  • Odpowiedz
@cyberpunx: wkleiłeś linki do artykułów, które mówią o tym, że paraolimpiady mają niewiele wspólnego ze sportem. A ja prosiłem o wypowiedź, w której Korwin mówi, że się brzydzi niepełnosprawnych (bo taki był Twój zarzut). Na nowej maturze podobno jest test z rozumienia tekstu. Zaczynam się przekonywać, że jego wprowadzenie było słuszne.

Na ograniczeniu myślenia kogoś kto sadzi takie bzdury.


Ale jakie bzdury? Co jest konkretnie bzdurą? Potrafisz prowadzić rzeczową dyskusję,
  • Odpowiedz
@cyberpunx: ja #!$%@?ę ale gówno te obrazki, przestańcie biedaki robaki zazdrościć hajsu bogatym tylko sami go róbcie, ogarnijcie siebie, okolicę, państwo, a nie będziecie jakąś Aborcją z Gównostanu zapieprzającą na jakiejś plantacji. A te uberbogole to kurna są rody które dochodziły do tego hajsu od wielu lat. Ale nie, pracuj ciągle za gównohajs i nie odkładaj/inwestuj nic. Ból dupy z powodu biedy gratis. El0

Ważna Wiadomość!

  • Odpowiedz