Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, wieszalbym za jaja kazdego, kto chociaz wpadnie na #!$%@? pomysl dodawania autoodtwarzania filmow do strony. Siedze sobie do 3, nie moge spac wiec szukam na laptopie rozowego paska sterownikow do neta do swojego kompa, czemu nie dzialaja, zakladki naotwierane... I JAK NIE RYKNIE "CHCESZ ZMIENIC SWOJE RZYCIE? WSADZ SE #!$%@? W DUPE I ZAMIESZAJ" #!$%@? reklama, ja przestraszony co tu sie #!$%@?, rozowy pasek sie obudzil krzyczac czy ja zglupialem (na 6 ma do pracy), szukam tej zakladki, to gowno odpalilo sie w nowym oknie schowanym, ja z tego wszystkiego popchnalem lapka, kubek z woda za lapkiem sie przewrocil, woda leje sie po stole, kartki rozowego zalane, jej teczka z rysunkami zalana, moje rzeczy zalane, gniazdko zalane, korki #!$%@?... ja #!$%@?. Dobranoc.
#coolstory #truestory #przegryw
  • 28
  • Odpowiedz
@kisiowy: wiem, ale jako ze czesto do TV jest podlaczony to sam takie ustawienia zaproponowalem.. a o 3 moja pierwsza mysl po nieudanych poszukiwaniach zakladki to bylo podniesienie lapka i wyciagniecie baterii, jako ze i po nacisnieciu przycisku zanim sie zamknie mijaja jakies 2-3 sekundy do wylaczenia.. uwazajcie na wody ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kisiowy Nie wiem, w pracy jest ( ) jak zobaczy to w goracych to moze tez uzna ze warto bylo ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczescie to chyba nic bardzo zlego sie nie stalo... poza troche stresem, #!$%@? i zalana ksiazeczka wojskowa.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, wieszalbym za jaja kazdego, kto chociaz wpadnie na #!$%@? pomysl dodawania autoodtwarzania filmow do strony.


@Madin5: to jeszcze są ludzie co nie mają ustawionego "click to flash"?
  • Odpowiedz