Wpis z mikrobloga

@breja: nie zdazylem wyedytowac poprzedniego komenta to wkleje tu:

Tak jak pisalem wazne bys TY byl zadowolony. Ja tabletu nie uzywam w zastepstwie komputera. Mnie tablet sluzy do konsumowania tresci i wazniejsze jest dla mnie by dlugo bateria trzymala niz to zeby skanowac sieci wifi
ja nie pisałem ze mam ios, tylko podaje przykład ze Chińczycy potrafią po taniości zaoferować podobny sprzęt

podobny

podobny


#!$%@?, jebłem XD co jak co, ale styl apla to ciężko skopiować po taniości. jakoś nie widziałem komputerów od chociażby asusa czy twojego chińskiego lenovo z podobnym wykonaniem jak macbooki w cenie poniżej 4000zł. także giń z takim argumentem.
@breja: Kolejny co nie wie a sie wypowiada.
Raz - ekran to nie tylko dpi
Dwa - Sharp owszem jest "inwentorem" ale monitorow jak Apple to w ofercie nie ma
Trzy - czekam na Chinskie podrobki monitorow Eizo, w koncu jak maja czelnosc sprzedawac je za 8 tysiecy jaj podzespoly kosztuja 100$!!!
Cztery - Mac = soft, zeby to pojac trzeba otworzyc umysl. Jak siedziales cale zycie na PC to sie
@breja: W którym miejscu się źle odniosłem?

Wyświetlacz:

Retina to wymysł japka na określenie wyświetlacza o wysokim DPI, tak sie sklada ze w tym tablecie nie tylko jest te same DPI ale wyswietlacz jest tego samego producenta.

ale jakiej technologi? idziesz do sharpa i kupujesz ten sam wyswietlacz


No chyba nie.

@ak44:
Gdzie jest błąd w moim rozumowaniu. Rozumiem, że przy projektowaniu bebechów nie patrzy się na soft i odwrotnie?