Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, trzeba zaczać się ustawiać na Pyrkon, bo mało czasu zostało. Proponuję oczywiście #piwowpoznaniu, w piątek lub w sobotę - na terenie festiwalu, bądź gdzieś niedaleko targów, gdyby chciały dotrzeć również osoby spoza konwentu.
Ze swojej strony proponuję piątek 24.04.2015 gdzieś tak koło 20.00-21.00, ponieważ wtedy będzie mozna się spotkać i ustawić wspólnie na sobotnie granie czy inne akcje. Plan zapewne jak co roku będzie napięty, więc pomimo zapewnień "zobaczymy się na Pyrkonie" wiadomo jak to w praniu wychodzi i potem ciężko jest znaleźć choć chwilę, by się spotkać czy pogadać. Dlatego najlepiej już w piątek wieczorem pogadać przy piwku. Spamlista w komentarzu.

#pyrkon #pyrkon2015 #poznan
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorzka: jestem pewien, ze jesli teraz otworzysz okno, to uslyszysz moj bul dupy dochodzacy z odleglosci ok 2000km z powodu mojej niemoznosci pojawienia sie na tym zacnym konwencie..

  • Odpowiedz
@Marpop: to dołączysz po. Jutro dopiero będę mieć czas obczaić rozkład i zapisać się na jakieś prelekcje,więc może na tej też będę. A to piwo jednak proponuję na 21.00. Zapowiada się kolejny weekend, kiedy już wiem, że się nie wyspię :-/
  • Odpowiedz
@Marpop: nie, nie musisz się zapisywać. Jak Ci bardzo zależy, to po prostu możesz się zapisać, żeby mieć pewność, że dostaniesz miejsce, ale generalnie jak bedziesz chciał wejśc to w ramach wolych miejsc bez problemu.
  • Odpowiedz